Neomezená týmová spolupráce – videokonference, prezentace – kdykoli, kdekoli

Neomezená týmová spolupráce – videokonference, prezentace – kdykoli, kdekoli

Řešení

Klient nás oslovil s požadavkem propojit dvě místa tak, aby zaměstnanci mohli neomezeně komunikovat a sdílet data mezi pobočkami v Praze a v Olomouci.

Díky možnostem dnešních videokonferenčních systémů jsme navrhli jednoduché, uživatelsky velmi příjemné a zároveň cenově dostupné řešení komunikace ve Full HD rozlišení. Uživatelská zkušenost se tak téměř vyrovná jednání v zasedací místnosti. V tomto případě jsou propojeny nejen dvě zasedací místnosti, ale zároveň i home office uživatelé nebo pracovníci  "v terénu". Komunikace probíhá přes jakékoliv zařízení, které má integrovanou čelní kameru (chytrý telefon, tablet, notebook a PC). Samozřejmě je možné i sdílet obsah se všemi účastníky hovoru, a to dokonce bezdrátově – opět z mobilu, tabletu, notebooku i klasického PC.

Takových hovorů může souběžně probíhat tolik, kolik jen budete chtít/potřebovat. V prvním hovoru např. obchodní porada, v druhém hovoru souběžně např. pohovor s uchazečem o pracovní pozici,... Potřebujete jednání zaznamenat a dále s ním pracovat nebo ho sdílet? Jednoduše si vše nahrajete (ve vysokém rozlišení) a komukoli pošlete příslušný odkaz.

Obraz jednotlivých účastníků lze sledovat v libovolné velikosti na displeji nebo projekční ploše. Velikost projekce navrhujeme tak, aby přesně odpovídala potřebám vaší zasedací místnosti. Pokud v jednací místnosti nejste, hovor můžete sledovat a účastnit se ho na zařízení, které máte stále u sebe.

Otázka pro každého zaměstnance: zkuste si představit, kolik peněz/času/energie ušetříte tím, že se nebudete muset osobně účastnit každého jednání?

Stejná spolupráce může samozřejmě fungovat odkudkoli a kamkoli po celém světě.

 • Pokud ještě nepoužíváte podobné řešení nebo uvažujete o modernizaci vaší kanceláře či zasedací místnosti, rádi vám nezávazně poradíme.
 • Zasedací místnosti či jejich úpravy navrhujeme na klíč. Více informací na: www.zasedackanaklic.cz

Zaujalo Vás toto řešení? Chcete se dovědět více o možnostech moderní spolupráce a prezentace?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com