Multiroom ozvučení jednoduše a bez drátů

Multiroom ozvučení jednoduše a bez drátů

Řešení

Bezdrátové multiroom systémy vám umožní přehrávat zvuk z různých zdrojů, jako jsou internetová rádia nebo hudební služby, které si můžete vychutnat v celém domě, bytě, nebo dokonce i venku na terase.

Zvuk je důležitou součástí našeho každodenního života a je zcela jedno jestli právě posloucháte hudbu, váš oblíbený pořad, nebo nejnovější ranní zprávy. Bezdrátové multiroom systémy vám umožní přehrávat zvuk z různých zdrojů, jako jsou internetová rádia nebo hudební služby (Deezer, Spotify), které si můžete vychutnat v celém domě, bytě, nebo dokonce i venku na terase.

Bezdrátový multiroom systém propojený přes Wi-FI se může zdát na první pohled složity, ale opak je pravdou. Nastavení a provoz je zcela intuitivní a na rozdíl od klasického multiroom systému zvládnete instalaci svépomocí a nebudete potřebovat žádné další příslušenství.

Jedním z nejnovějších bezdrátových systémů je serie komponentů Omni od amerického výrobce Polk Audio, která využívá software Play-Fi vyvinutý společností DTS.

Play-Fi umožňuje přehrávat hudbu z jednoho zdroje do více reproduktorů najednou nebo naopak umožní každému uživateli vybrat vlastní zdroj hudby. Play-Fi umožňuje přenášet hudbu v nekomprimované kvalitě až do 16 reproduktorů/komponentů v síti. Komponenty Omni můžou navíc spolupracovat s dalšími reproduktory Play-Fi i od jiných výrobců. Lze tak kombinovat váš systém doslova bez jakýchkoliv omezení.

Máte zájem o bližší informace nebo potřebujete poradit s podobným řešením?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com