Mobilní ozvučení pro školy

Mobilní ozvučení pro školy

Řešení

Kvalitní zvuková aparatura by v dnešní době měla být součástí každého moderního vzdělávacího zařízení. Od mateřské školky, přes školy, gymnázia až po vysoké školy. Chcete-li sdělit informaci více lidem, musíte být slyšet a musí vám být rozumět.

„Ruku na srdce pane řediteli“

Každá škola pořádá akce jako jsou 1. školní den, divadelní představení, sborové zpívání či sportovní akce. Z vlastních zkušeností musíme bohužel často potvrdit, že ozvučení těchto akcí je mnohdy nevyhovující.

Představte si, že jste v sále, sledujete představení (jehož příprava zabrala nemálo času), nerozumíte však tomu, co říkají na pódiu. Prostě celý zážitek je zkažený. Mnohatýdenní práce učitelů a žáků je degradována použitím mnohdy nevyhovujícího či špatně nastaveného ozvučovacího systému. A přitom někdy stačí tak málo.

Základní model – doporučené produkty

Základní model – doporučené produkty
 • doporučujeme aktivní reprosoustavy kde není potřeba zesilovač, mají ho totiž vestavěný
 • dále je třeba mixážní pult (počet mikrofonních vstupů dle vašich potřeb)
 • kvalitní drátový či bezdrátový mikrofon (pozor na levná zařízení, která nezaručují provoz bez výpadků)
 • stojany pro reprosoustavy a pro mikrofon
 • potřebnou kvalitní kabeláž vhodných délek (kabely pro vás vyrobíme na míru)

Nechte si poradit - přijedeme za Vámi

Nikdy prosím nevybírejte zařízení dle technických parametrů, jakkoliv se Vám hodnoty mohou zdát „lepší“. Nebojte se požadovat předvedení u Vás – přijedeme, ukážeme – vlastní zkušenost je více než čísla v tabulkách... Řešení je jednoduché a univerzální – lze tedy použít vlastně téměř na všechny případné akce.

Předvedení a návrhy ozvučení jsou samozřejmě ZDARMA. Nebojte se nás tedy kontaktovat, rádi za Vámi přijedeme.

Podívejte se, jak jednoduše zapojit pasivní systém s powermixem

Potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějšího prostoru - školy, sportovního hřiště, obchodu, restaurace, sport baru, fitness, atd.?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com