Konferenční soundbary Biamp Parlé – ideální řešení pro menší a středně velké zasedací místnosti

Konferenční soundbary Biamp Parlé – ideální řešení pro menší a středně velké zasedací místnosti

Řešení

V širokém konferenčním portfoliu značky Biamp vynikají mj. univerzální konferenční panely Biamp Parlé s technologiemi Biamp Audio Intelligence a Biamp Video Intelligence, které poskytují prvotřídní audiovizuální zážitky při jednáních v menších a středně velkých konferenčních místnostech.

Konferenční soundbar Biamp Parlé využívá pole 27 mikrofonů a technologii Biamp Beamtracking k aktivnímu sledování a inteligentnímu míchání hovorů z celé místnosti. Panel, jehož zvuk dokonale vyplňuje místnost a přináší věrnou reprodukci řeči, má vzhledem k růstu náročnosti zákazníků na našem trhu velký potenciál. Panel je také vybaven automatickým systémem ladění Biamp Launch, který optimalizuje zvuk pro každý konferenční prostor.

Technologie Beamtracking ™  umožňuje účastníkům jednání volný pohyb po místnosti a současně přirozenou komunikaci. Beamtracking je patentovaná technologie společnosti Biamp, která umožňuje inteligentním mikrofonům nasměrovat dynamické paprsky podle toho, jak účastníci mluví a kde se právě pohybují. Výsledkem je mimořádná srozumitelnost a čistá komunikace v prostoru.

Parlé videobar obsahuje širokoúhlou 4k kameru určenou pro prostředí konferenčních místností. Kamera obsahuje vysoce kvalitní optiku, která umožňuje streamování videa v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Využívá technologii automatického rámování, která identifikuje účastníky schůzky a upravuje zaostření a zoom tak, aby byli účastníci stále v obrazu.
Automatické rámování účastníků schůzky
Videoalgoritmy společnosti Biamp pracují ve spojení s mikrofony a inteligentně rozhodují o tom, kdy a kam nasměrovat zaostření kamery a jakou úroveň přiblížení zvolit.

Potřebujete poradit s audio/video konferenčním vybavením jakýchkoli prostor? Nabízíme řešení na klíč pro malé "huddle" místnosti i velké zasedací prostory.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com