Čistit a zase čistit – iSEMcon představil Li.LAC „disinfector“ – box na dezinfekci mikrofonů

Čistit a zase čistit – iSEMcon představil Li.LAC „disinfector“ – box na dezinfekci mikrofonů

Řešení

Li.LAC – box na dezinfekci mikrofonů pomocí řízeného působení ultrafialového světla (UV-C) ničí více než 99% virů a bakterií na povrchu mikrofonů, na kovových mřížkách či skleněných površích.*

Systém Li.LAC funguje  podobně jako mikrovlnná trouba. Spustí se jakmile je panel s mikrofony zcela zavřen a vypne se, jakmile se zásuvka otevře – po kompletním dezinfekčním procesu.

Lewe Redlin, technik Sarah Brightmanové (anglická sopranistka a herečka) a jeden z prvních uživatelů Li.LAC, uvádí: "Už před pandemií jsem se vždy snažil udržovat naše mikrofony co nejčistší, umělec si je přikládá přímo k ústům, takže i před Covidem bych Li.LAC okamžitě použil. Teď je to důležitější než kdy jindy."

Li.LAC navržený profesionály pro živá vystoupení a pro všechny audio aplikace při kterých se využívají mikrofony je umístěn do 19" 3U rackové jednotky.

Li.LAC pojme až tři "ruční" mikrofony a/nebo několik modelů headsetů a beltpacků. Jakmile jsou mikrofony umístěny v boxu, uživatelé jednoduše zavřou panel racku a stisknou tlačítko "start". Proces dezinfekce je dokončen za 12 minut.

Podrobný technický popis

* UMCG – Katedry biomedicínského inženýrství a lékařské mikrobiologie a prevence infekcí Univerzitního lékařského centra v Groningenu provedly rozsáhlé vědecké studie k vyhodnocení účinnosti Li.LAC. Nezávislá akreditovaná laboratoř Opsytec Dr. Gröbel GmbH schválila úroveň dezinfekce 99,99 % pro povrchovou dezinfekci uvnitř Li.LAC boxu.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com