VIP prostory O2 areny se mohou chlubit novým audiem

VIP prostory O2 areny se mohou chlubit novým audiem

Reference

Pražská O2 arena nabízí vedle standardních diváckých prostor i uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Právě část těchto VIP prostor se může nyní pochlubit novým audio systémem.

Pražská O2 arena, jeden z nejmodernějších stánků v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst hostí každý rok mnoho akcí ze sportovního i kulturního dění. Střídají se zde špičkoví domácí i zahraniční sportovci, hudebníci, umělci. Moderní technologie v O2 areně zahrnují například obří videokostku, vnitřní televizní okruh, displejové fasády, vlastní televizní studio, posuvné tribuny, špičkovou akustiku, světelný park i vyspělé telekomunikační vybavení.

Vedle standardních diváckých prostor nabízí O2 arena uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Samozřejmostí jsou obchodní plochy se zázemím, řada salónků, restaurací a barů, stejně jako prostory pro tiskové konference, semináře nebo kongresy ke každodennímu využití. Právě VIP část – tzv. Premier Club prošel nedávno úpravami, díky kterým si hosté budou moci lépe vychutnávat zvukovou kulisu těchto speciálních prostor.

Pan Jan Plíhal, který má v O2 aréně na starost mediální technologie k tomu dodává:
„Cílem nového ozvučení Premier Clubu byla nenápadná instalace s minimálními stavebními zásahy, která by ambientním zvukem příjemně dokreslila atmosféru celého prostoru. Premier Club je dělen do několika zón, kde si klienti mohou užít více soukromí. Atˇ už centrální oválný bar, zákoutí s krbem nebo prostor zimní zahrady nabízejí komfort zdejších exkluzivních služeb. Požadavkem bylo vytvořit z pohledu uživatele technicky nenáročné ozvučení, které by umožňovalo jak synchronní pokrytí celého prostoru, tak samostatné ozvučení jednotlivých zón.“

S tímto požadavkem byla oslovena firma Audiopro s.r.o., která na území ČR nabízí řešení v oblasti profesionální zvukové, komunikační a konferenční techniky. Její zástupce p. Ondřej Žatečka vycházel ze zkušeností z obdobných instalací.

„Pokud jde o zakomponování ozvučení do současných prostor, velice často se setkáváme s požadavkem na nenápadnost, výkon a jednoduchost obsluhy. V tomto smyslu se nám již několikrát osvědčily stropní reproduktory Electro-Voice EVID C8.2. Jasnou volbou pro distribuci audia byl zónový mixážní zesilovač Cloud 46-120T Media, jehož obsluhu zvládne opravdu každý i bez velkého zaškolení.“ Vysvětluje Ondřej Žatečka.

Distribuce audia – Cloud 46-120T Media
Stropní reproduktory – EV-Evid C8.2

Potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších prostor? (sportoviště, haly, obchodu, restaurace, kanceláře,….) Rádi vám poradíme a doporučíme řešení šité na míru.

Máte zájem o podrobnější informace, chcete poradit s obdobným řešením?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com