V7 Dynamic získal ocenění NAMM TEC Award

V7 Dynamic získal ocenění NAMM TEC Award

Reference

Byl to skvělý pocit být opět v Anaheimu na NAMM 2022! Předchozí výstava se konala v lednu 2020, těsně předtím, než svět zavřel své brány. Pro všechny bylo potěšením se opět setkat osobně s kolegy, některými umělci a partnery z celého světa.

Tým sE navíc získal onu pomyslnou třešničku na dortu v podobě ocenění dynamického mikrofon V7 Vintage Edition, který získal cenu TEC Award. Je to již druhý rok po sobě, kdy člen rodiny mikrofonů  sE řady V získal ocenění TEC za technickou inovaci.

Thomas Stubics, sE Global Product Line Managera a Andy Sanchez, sE Marketing Manager, byli přítomni, aby převzali cenu jménem všech, kteří se podílejí na tvorbě produktů a úspěšné image značky sE Electronics.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zpěvového či nástrojového mikrofonu? Chcete si některý z naší nabídky u nás rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com