Rok plný cen a uznání

Rok plný cen a uznání

Reference

Rok 2023 byl pro společnost WyreStorm velmi úspěšný. Lídr v oblasti konferenčních a distribučních technologií (audio/video distribuce signálu)  získal v uplynulém roce hned pět prestižních cen. Tato oborová ocenění svědčí o tvrdé práci vývojového týmu, o trvalém odhodlání přinášet inovativní řešení a o vynikajících výsledcích značky v oblasti přenosu AV obsahu přes IP.

leden 2024

NetworkHD 500 Series

NetworkHD 500 Series

Řada NetworkHD 500  získala ocenění hned v několika kategoriích. Uživatelům nabízí systémy pro distribuci HDMI 2.0 přes IP. Zařízení této řady jsou schopná distribuovat AV obsah ve velkém rozlišení až do 4K60 (4:4:4, 8bitů) a zároveň podporují obsah s vysokou snímkovou frekvencí (Dolby Vision, HDR10 a HLG). Mezi pokročilé funkce této série patří například korekce posunutí obrazu vlivem neplynulého přechodu mezi displeji videostěn (bezel correction), neuvěřitelně rychlé přepínání matic a distribuce s velmi nízkou úrovní latence. Řada 500 Series rovněž podporuje funkci zpětného audiokanálu (ARC) a rozšíření o vysokorychlostní USB pro komerční instalace. Všech těchto skvělých funkcí lze navíc dosáhnout prostřednictvím 1GbE sítě.

NetworkHD PRO Controller

NetworkHD PRO Controller

NHD-CTL-PRO je novým mozkem systému NetworkHD a mění představu o tom, jak by měl systém fungovat. Tento kontrolér byl od základu navržen tak, aby poskytoval inovativní a špičkový zážitek. Zcela nové jednotné prostředí umožňuje uživatelům provádět všechny konfigurace v rámci jednoho uživatelského rozhraní. To zahrnuje úpravu IP adresy, pojmenování koncových bodů, vytváření videostěn, aktualizace firmwaru a mnoho dalšího. Intuitivní rozhraní je navíc přístupné z jakéhokoli zařízení s webovým prohlížečem, ať už jde o počítač, chytrý telefon nebo tablet. NHD-CTL-PRO obsahuje také efektivního průvodce, který vás od začátku do konce provede celým nastavením. Proces konfigurace systému NetworkHD je tak otázkou několika minut. Nejen díky tomu se může tento systém pochlubit hned trojím oceněním.

Přehled produktů a řešení WyreStorm v našem produktovém katalogu nabízíme ZDE.

Potřebujete poradit s konferenčním systémem či s distribucí AV signálu? Nabízíme řešení pro komerční i rezidenční prostory.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com