PTZ kamery Avonic v akci napříč obory i kontinenty

PTZ kamery Avonic v akci napříč obory i kontinenty

Reference

Avonic, přední výrobce PTZ kamer a AI softwaru přináší inovativní řešení konferenční techniky napříč obory v mnoha nejrůznějších aplikací. PTZ kamery a softwarové aplikace poháněné umělou inteligencí se stále více uplatňují na různých trzích, včetně vzdělávání, zdravotnictví, bohoslužeb, videokonferencí, webcast studií a webinářů.

květen 2024

Avonic best practices

PTZ kamery v akci napříč obory i kontinenty

Delft: Kostel – koncert

Zachycení magie: 7 kamer CM93 společnosti Avonic.
Ve  březnu 2024 provedl Bach Choir Holland Matoušovu paši. Společnost Improve zodpovědná za záznam koncertu použila k zachycení tohoto magického vystoupení 7 kamer Avonic CM93.

Bach Choir Holland, založený v roce 1921, je proslulý svými mimořádně kvalitními interpretacemi děl J. S. Bacha, které jsou velmi věrné původním partiturám. Dirigent Gijs Leenaars je nejen stálým dirigentem a uměleckým ředitelem Bach Choir Holland, ale také hlavním dirigentem a uměleckým ředitelem Rundfunkchor Berlin.

 

Bellvitge: Zdravotnictví – operace

Vážené osobnosti v oblasti hemodynamiky, Dr. J.A. Gómez a Dr. L.M. Teruel Gila z Fakultní nemocnice Bellvitge, vedli část Dne expertů – chipové procedury, v rámci kterého sdíleli znalosti a pokroky v intervenční medicíně.

Nemocnice díky svému audiovizuálnímu vybavení umožnila přímý přenos operací prostřednictvím videokonference z Hospital Universitari de Bellvitge do zařízení společnosti Boston Scientific v Madridu. Obdobná živé vysílání jsou významným krokem vpřed v oblasti lékařských technologií a výrazně zlepšují komunikaci v reálném čase. V rámci přenosu byl použit systém Avonic CM70. 

Summit ASEAN Australia – zasedání

Společnost Avonic sehrála významnou roli při reprezentaci na zvláštním summitu ASEAN-Austrálie 2024,  kde zprostředkovala klíčovou komunikaci mezi světovými lídry. S využitím nejmodernějších technologií od společností Conference Solutions by Bosch a MVI AudioVisual zajistili bezkonkurenční zážitek ze setkání lídrů z jihovýchodní Asie a Austrálie.

Haag: Symfonický orchestr

V dubna '24 se konal koncert Symphonic Floyd of War Child. Tento benefiční koncert pro organizaci War Child se konal v haagském divadle World Forum a vystoupila na něm kapela "Mr. Pink", která vzdává hold skupině Pink Floyd, a Haagský studentský symfonický orchestr pod vedením Arne Vissera.

Pro zachycení této hudební exploze posloužilo 10 ks  PTZ kamer CM93 ,které zaznamenaly každý detail koncertu Symphonic Floyd.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné konferenční a prezentační techniky? Nabízíme řešení na klíč, pro malé i velké firmy, od malých huddle místností až po velké konferenční sály.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com