Videokonference zdarma — propojení pracovních týmů pomocí videokonference je zásadní pro rychlou komunikaci a efektivní řízení především v krizových situacích

Videokonference zdarma — propojení pracovních týmů pomocí videokonference je zásadní pro rychlou komunikaci a efektivní řízení především v krizových situacích

Reference, Řešení

Společnost Lifesize — lídr v oblasti videokonferenčních řešení, oznámila volně dostupné a neomezené využití svého videokonferenčního řešení jako podporu v boji proti pandemii COVID-19. Nabídkou svého řešení tak reaguje na bezprostřední potřeby organizací, firem, soukromých i vládních organizací spolupracujících na dálku.

Lifesize, celosvětový inovátor v oblasti komunikace a kolaborativních technologií oznámil, že organizace po celém světě, které mají problémy v důsledku pandemie koronaviru, mají po dobu 6 měsíců k dispozici neomezený počet volně dostupných licencí pro použití videokonferenční cloudové platformy Lifesize. 

Organizace tak nyní mohou okamžitě reagovat na vzniklou potřebu omezení mezilidských kontaktů, práce na dálku, řízení svých lidí, a koordinovat pracovní týmy. Tato nabídka umožnuje stávajícím zákazníkům, ale i novým zájemcům o vyzkoušení videokonference Lifesize snadno, rychle a v potřebném měřítku přejít na spolupráci na dálku.

Neomezený počet hostitelů a meetingů, libovolná délka hovoru

Neomezený počet hostitelů a meetingů, libovolná délka hovoru

V rámci nabídky jsou všechny organizace a firmy bez ohledu na průmyslový segment či geografickou polohu oprávněny v rámci videokonference Lifesize pracovat s neomezeným počtem hostitelů a meetingů a také s neomezenou délkou hovorů. Mohou tak rychle a efektivně provést přechod práce na dálku, který je jednoduchý, bezpečný, podporuje produktivitu a udrží kolektiv v centru dění.

Organizace si tak nyní mohou zřídit neomezený počet účtů, v rámci kterých lze zdarma využít služby Lifesize po dobu až 6 měsíců. Stávající zákazníci Lifesize mohou neomezený počet uživatelů přidávat na úrovni svých stávajících placených služeb, což jim umožní tento kolaborativní nástroj efektivně škálovat tak, aby byly k dispozici svým kolegům.

Cloudová platforma Lifesize, kterou používají tisíce zákazníků po celém světě, podporuje videokonference, audio a webové konference pro individuální „one to one" schůzky i hromadné typu „one to many”.

Uživatelé Lifesize se mohou snadno připojit a spolupracovat prostřednictvím aplikací pro iOS, Android, Windows a Mac, nebo nativně prostřednictvím webových prohlížečů Google Chrome, Apple Safari, Microsoft Edge a Mozilla Firefox.

Noví zájemci o videokonference Lifesize touto nabídkou získávají na dobu 6 měsíců:

 • neomezené množství registrovaných uživatelů (každý uživatel může samostatně uskutečnit videokonferenci)
 • 25 učastníků v jednom hovoru —  v rámci každého videohovoru můžete propojit až 25 účastníků
 • neomezené množství video schůzek - uskutečněte tolik videokonferenčních hovorů, kolik potřebujete
 • neomezená délka videohovoru - propojte se na tak dlouho, jak potřebujete, jak v rámci vašich individuálních 1:1 hovorů, tak i skupinových volání.

Chcete si vyzkoušet videokonferenci Lifesize?

Přímý vstup na jednoduchou registraci v češtině ZDE

Chcete se dovědět více nebo potřebujete poradit s registrací?
Michal Černý: 608 213 669, michal.cerny@audiopro.cz
Martin Kozohorský: 608 180 838, martin.kozohorsky@audiopro.cz

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com