Phonak rozhoduje na světových kolbištích

Phonak rozhoduje na světových kolbištích

Reference

Komunikační systém Phonak ComCom se stal jasnou volbou svazu evropských fotbalových rozhodčích a ne jinak je tomu i na světových šampionátech

Nejlepší týmy a hráči bojují o nejprestižnější ceny v rámci nejrůznějších sportovních utkáních. Týmy rozhodčích vedou jejich zápasy. Po atletické stránce se ti nejlepší sudí musí vyrovnat těm nejlepším fotbalistům – musí udržet krok se současnou rychlou hrou, být ve správný čas na správném místě a dělat zásadní rozhodnutí ve zlomku vteřiny. Jejich rozhodnutí nejenže mohou ovlivnit vlastní zápasy, ale posuzují je i miliony diváků po celém světě, jak přímo na stadionech, tak u televizních obrazovek.

Aby se dokázali tak rychle rozhodovat a mohli se radit se svými kolegy na hřišti, využívají rozhodčí nejmodernější komunikační systémy, mezi které se rozhodně řadí produkty společnosti Phonak. Právě jejich komunikační sada ComCom zaručuje sudím čistou a srozumitelnou komunikaci i v těch nejnáročnějších podmínkách a vypjatých situacích – při skandování tisíců fanoušků. Moderní komunikační náhlavní sada je velice lehká a poskytuje vynikající zvukovou kvalitu a srozumitelnost mluveného slova. V neposlední řadě je výhodou i to, že i během těch nejrychlejších sprintů drží na svém místě, rozhodčí se tak mohou soustředit na zápas a neřešit funkčnost používané techniky.

Chcete se o komunikačních a průvodcovských systémech Phonak i možnostech jejich využití dovědět více?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com