Kouzlo technologií Clear-Com oživuje ruch divadla v Lincolnově centru

Kouzlo technologií Clear-Com oživuje ruch divadla v Lincolnově centru

Reference

David H. Koch divadlo v Lincolnově centru prošlo technologickou inovací v oblasti komunikace. Divadlo ve spolupráci se společností Clear-Com® zmodernizovalo bezdrátový intercom a instalovalo zcela nové panely pro zlepšení efektivity komunikace.

červen 2024

Původně postavené v roce 1964 jako New York State Theater bylo divadlo navrženo váženým architektem Philipem Johnsonem. V průběhu let sehrálo klíčovou roli v kulturní krajině New Yorku, neboť sloužilo jako domov New York City Ballet a hostilo různá další divadelní představení, včetně oživení klasických broadwayských muzikálů. Nedávno se v divadle konal ročník cen Tony Awards 2024, přičemž pro zajištění hladkého a úspěšného průběhu akce byly využity pokročilé komunikační systémy společnosti Clear-Com.

V roce 2008 financoval filantrop David H. Koch rozsáhlou rekonstrukci, která vedla k přejmenování divadla. Rekonstrukce zahrnovala zavedení digitálního matricového systému Eclipse® HX od společnosti Clear-Com, což znamenalo významný upgrade komunikační infrastruktury divadla.

V roce 2024 společnost Clear-Com provedla další zásadní upgrade systému, který je životně důležitý pro New York City Ballet a další turné společnosti spoléhající na bezproblémovou komunikaci. Upgrade zahrnoval instalaci nových digitálních matricových interkomových panelů Eclipse HX, bezdrátových interkomových vysílačů a přijímačů FreeSpeak II® a základních stanic s nejnovějším firmwarem. Tyto komponenty jsou propojeny prostřednictvím robustní IP sítě, což výrazně zlepšuje komunikační možnosti divadla.

Digitální matricový systém Eclipse HX slouží jako centrální rozbočovač a propojuje různá kabelová a bezdrátová zařízení v celém divadle. Bezdrátové vysílače a přijímače FreeSpeak II zajišťují spolehlivé bezdrátové pokrytí a garantují nepřerušovanou komunikaci pro členy štábu. IP rozhraní LQ® Series sehrály klíčovou roli během udílení cen Tony Awards, když zprostředkovávaly komunikaci mezi produkčním komunikačním systémem a stávající infrastrukturou divadla. Toto nastavení umožnilo štábu využít interní IP síť, což eliminovalo potřebu natahovat stovky metrů kabelů, a tím celý provoz zjednodušilo.

Jsme potěšeni, že můžeme podporovat cestu Davida H. Koch divadla k technologické dokonalosti. Modernizovaný komunikační systém nejen plní současné požadavky, ale také divadlo připravuje na trvalý budoucí úspěch.

Donald Wood, Audio engineer at the David H. Koch Theater

Potřebujete poradit s výběrem vhodné komunikační techniky? Nabízíme nejrůznější interkomy,  pro divadla, přes komunikaci pro sportovní rozhodčí až po komunikátory do hlučného prostředí výrobních hal.

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com