Konferenční a informační systémy Arthur Holm v kodaňském Hotelu Tivoli

Konferenční a informační systémy Arthur Holm v kodaňském Hotelu Tivoli

Reference

Hotel Tivoli v dánském hlavním městě nenabízí „pouze“ necelých čtyři sta pokojů, fitness centrum, plavecký bazén, bary, restaurace a vnitřní či venkovní hřiště. Tivoli je rovněž exkluzivním konferenčním centrem, které ve svých třiadvaceti unikátních jednacích místnostech dokáže pojmout celkem až 2500 lidí. Jeho budova se navíc vyznačuje fantastickou architekturou, která sama o sobě – se svým zázemím a prostorovým uspořádáním stojí za zhlédnutí.

 

Oboustranné 42“ informační totemy byly vyrobeny z černého skla. Tyto "věž"e je velmi snadné instalovat na místo,  pro lepší mobilitu jsou opatřeny kolečky. Jejich vzhled je skutečně mimořádný a celkově velmi dobře ladí s interiérem hotelu.

V rámci tohoto projektu byly rovněž použity monitory typu Rise a Drop, které je možné buď zavěsit na zeď, a nebo je sofistikovaně vestavět do stěny. Tyto obrazovky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou využívány k informování, nasměrování nebo vřelému uvítání hotelových hostů. Obrazovky lze instalovat na šířku nebo na výšku. 

Jako fixní stolní monitory byly použity modely Table Top a Gooseneck, které prostoru propůjčují speciální a luxusní vzhled.

Stojí za to připomenout, že značka ARTHUR HOLM je výsledkem spojení skandinávského přístupu k designu, španělské vášně, kreativity a flexibility. Nabízí řadu inspirativních produktů, které se vyznačují vysoce kvalitními materiály, inovativním designem, všestranností a značnými možnostmi designového přizpůsobení ze strany uživatele.

 • Nabídku konferenční techniky v našem produktovém katalogu naleznete ZDE.
 • Specializujeme se na dodávky na klíč – více o našem projektu Zasedačky na klíč  ZDE.

Chcete vědět více o produktech Arthur Holm nebo potřebujete poradit s výběrem vhodné konferenční techniky pro váš business, zasedací místnost, open space prostor, apod.?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com