Interkomy Vokkero se prosazují napříč sporty i kontinenty

Interkomy Vokkero se prosazují napříč sporty i kontinenty

Reference

Obchodní skupina VOGO již dosáhla s produkty značky VOKKERO hned několika úspěchů. Nově se prosadila například v severoamerické MLS, u Konfederace afrického fotbalu, či u národních fotbalových federacích Japonska a Kataru. Tato komunikační řešení propojují v rámci nejrůznějších sportů rozhodčí, trenéry, lékařský dohled, atd.

Produktová řada komunikátorů VOKKERO ELITE již stihla proniknout do mnoha sportů a sportovních soutěží. Využívány jsou například při ragby (šampionát Rugby Europe, Francouzská národní ragbyová liga (LNR), tzv. Pohár šesti národů apod.) či ve fotbale (Francouzská fotbalová federace (FFF), Mezinárodní federace fotbalových asociací (FIFA), Unie evropských fotbalových asociací (UEFA), atd.), kde se etabluje čím dál výrazněji.

Používání interkomů Vokkero potvrdila  organizace Professional Referee Organization (PRO), která je zodpovědná za řízení programu rozhodčích a asistentů rozhodčích v soutěži MLS (Major League Soccer’s), která je nejvyšší profesionální fotbalovou ligou v USA a Kanadě. Produkty VOKKERO ELITE budou používány ve všech zápasech MLS.

Na africkém kontinentě budou audio systémy VOKKERO ELITE používány při zápasech Konfederace afrického fotbalu (CAF), přesněji při všech nadcházejících hlavních mezinárodních soutěžích, včetně Afrického poháru národů (CAN) a Afrického mistrovství národů (CHAN).

Národní fotbalová federace v Kataru dodá toto řešení pro Mistrovství světa v roce 2022.

Tyto obchodní úspěchy se řadí k dlouhému seznamu fotbalových federací a lig celého světa, které již se systémy VOKKERO ELITE pracují (například v Brazílii, Argentině, Srbsku, Švýcarsku atd).

PRO poskytuje služby rozhodčích profesionálním fotbalovým ligám v Severní Americe již několik let. Díky komunikátorům VOKKERO zůstávají naši sudí takříkajíc v dokonalém spojení. Vysoce funkční systémy Vokkero Elite se zcela čistým zvukem zásadně zlepšily jejich komunikaci a týmovou práci.

Howard Webb, Fotbalový sudí – rozhodčí finále mistrovství světa ve fotbale 2010, nyní zodpovídá za sudí v MLS

Rostoucí úspěchy v dalších sportech

Rostoucí úspěchy v dalších sportech

Podobně jako ve fotbale se podařilo uzavřít nové kontrakty také v dalších sportovních odvětvích. VOKKERO ELITE našlo své nové uplatnění například u rozhodčích francouzských basketbalových soutěží JEEP ELITE a Pro B. Tento úspěch dokládá stále rostoucí zájem o audio řešení skupiny VOGO mezi basketbalovými profesionály. Posiluje tak její pozici na tomto strategickém trhu, který v celosvětovém měřítku čítá téměř 2,2 miliardy fanoušků. Systémy VOKKERO v současné době využívají sudí již tří basketbalových federací – ve Francii, Itálii a Holandsku.

Společnosti VOGO posílily svoji pozici také v ledním hokeji, a to zejména smlouvou se Švédskou hokejovou ligou (SIHL) a dodávkou systémů VOKKERO do několika hal v této severské zemi.

Soubory ke stažení​

Zajímají vás interkomová řešení? Potřebujete poradit s výběrem vhodného komunikačního sytému?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com