Holandské Ministerstvo obrany používá boxy SKB pro převoz Li-ion baterií.

Holandské Ministerstvo obrany používá boxy SKB pro převoz Li-ion baterií.

Reference

Legislativa týkající se převozu lithium-iontových baterií je nyní přísnější. Proto společnost SKB a jeden z jejich partnerů hledali možnosti, jak používat SKB boxy série 3i i pro převoz tohoto nebezpečného materiálu.

Lithiové baterie mohou být za normálních okolností převáženy pouze pokud jsou bez možnosti jakéhokoli pohybu zafixovány k produktu nebo obalu. Dosud se baterie většinou převážely ve schválených kartonových baleních. Je jasné, že to není nejvhodnější řešení. Při každodenním používání, kdy se neustále mění prostředí a klimatické podmínky, se kartonové obaly snadno poruší, jsou citlivé na vlhkost a snadno se během transportu poničí. To vede k poklesu životnosti tohoto balení.

Na míru šitá série 3i

Na míru šitá série 3i

Díky variabilitě vnitřního vybavení boxu - např. vypolstrované přepážky nebo v tomto případě do kostiček řezaný molitan pro přesné vymodelování požadovaného tvaru dokázaly SKB obaly řady 3i projít přísným testováním a získaly certifikaci UN pro převoz Lithium-iontových baterií. SKB boxy řady 3i jsou v současné době toho druhu jediné Mil-Std obaly, které mohou nabídnout toto řešení pro bezpečný transport. 

Chcete poradit s výběrem vhodného SKB boxu?

Dalibor Hronec

dalibor.hronec@audiopro.cz+420 604 271 602

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com