Děsivě dobrý zvuk Biampu

Děsivě dobrý zvuk Biampu

Reference

Dobrý zvuk je pro umocnění unikátní hororové show zásadní.

listopad 2023

V září v americkém Los Angeles debutoval jedinečný divadelní projekt Angel of Light, který přenáší návštěvníky do starého Hollywoodu roku 1935, kde se stanou svědky temného a hrůzyplného příběhu prokleté dívky jménem Rota Krisha. Diváci zde sami procházejí různými prostory s děsivou atmosférou – od tajemných katakomb až po velkolepý taneční sál, který hostí strašidelné a démonické postavy.

Hororový zážitek měl premiéru v historickém divadle Los Angeles Theatre, kde se na jeho podmanivé a pohlcující atmosféře podílela také společnost Biamp. Přední světový dodavatel profesionálních audiovizuálních řešení se zde postaral o zvukovou stránku show, kterou odbavuje pomocí reproduktorů a subwooferů řad Community a Desono, digitálních DSP procesorů Tesira a zesilovačů Biamp.

Představení Angel of Light je tvořeno více než třiceti oddělenými zážitkovými místnostmi s vícerozměrným zvukem, který dohromady vychází z více než 300 reproduktorů. Pohlcující zvuková kulisa je kombinována s videomappingem, světelnou show se stroboskopickými efekty a akčními hereckými výstupy. Hosté se tak stávají přímými účastníky napínavého a děsivého příběhu, v němž se proplétají prastaré kletby, mystéria i posedlost démony.

Zvuk má v hororovém žánru naprosto zásadní roli a my jsme rádi, že jsme mohli s tímto napínavým a unikátním projektem pomoci. Ze zvuku, který této hodinové show propůjčily reproduktory Biamp Community a konfigurovatelná audio matice Biamp Tesira, se návštěvníkům doslova ježily chlupy na těle.

Joe Andrulis, Executive Vice President of Corporate Development, Biamp

Partner Biampu, společnost Sound & Sales West, spolupracoval se společností IMN Creative na návrhu, instalaci a realizaci zážitku, na kterém se podílela více než stovka audio zařízení značky Biamp.

Location-based entertainmet – zážitková zábava, při které jsou lidé přímo přítomni v ději a místě – představuje pro pokročilé audiovizuální technologie jeden z nejrychleji rostoucích trhů. Angel of Light je prvotřídním příkladem nového typu zábavy, která spojuje rozšířenou realitu, virtuální realitu, smíšenou realitu, interaktivní digitální povrchy či 3D projekční mapování.

Mark Binder, CEO, IMN Creative

Potřebujete poradit s výběrem vhodného ozvučení pro nejrůznější vnitřní a venkovní prostor? Od restaurací, obchodů, (sport)barů či divadel až po fitness, tělocvičny, haly, sportovní stadiony, kostely.

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com