Designově nepřehlédnutelné konferenční vybavení značky Arthur Holm ladí s moderními kancelářemi antverpského Port House

Designově nepřehlédnutelné konferenční vybavení značky Arthur Holm ladí s moderními kancelářemi antverpského Port House

Reference

Hlavní sídlo přístavní správy antverpského přístavu pochází z dílny studia známé irácko-britské architektky Zahy Hadid a je dílem, které dostalo Antverpy na mapu světově významných staveb. Budova známá svou originálně pojatou nadstavbou tvoří prostor pro 500 zaměstnanců a je místem, kde se představitelé přístavu setkávají s mnoha svými mezinárodními kontakty. Port House tak symbolizuje dynamickou a inovativní povahu antverpského přístavu. Tyto vlastnosti jsou také základními hodnotami značky Arthur Holm. Díky dodavateli audiovizuálních řešení, firmě Whitemilk, zanechal tento výrobce designových monitorů a mikrofonů také v tomto projektu významnou stopu.

Zasedací místnost, která ohromí

Zasedací místnost, která ohromí

Zástupci antverpského přístavu čelili otázce, jak zajistit dokonalé prezentace a zároveň zachovat flexibilitu hlavní zasedací místnosti budovy. Pro svou eleganci byly nakonec vybrány výsuvné obrazovky řady DynamicX2. Kromě schopnosti vyvolat překvapivý „wow efekt“, nabízejí značnou spolehlivost a využití prostoru jednací místnost je díky nim velmi efektivní.

Exkluzivní a komfortní funkce

Exkluzivní a komfortní funkce

Dynamic X2 je výsuvný Full HD monitor s úhlopříčkou 17,3“. Jeho obrazovka pracuje s vertikálním motorizovaným (jeden motor) pohybem a automatickým 20° náklonem. Jedinečnost tohoto monitoru v sobě nese stopy nadčasového skandinávského designu. Šasi obrazovky je vyrobeno z jednotného hliníkového bloku s eloxovaným povrchem a zaoblenými rohy. Customizovatelný povrch monitoru - bílé provedení elegantně splývá s povrchem stolu. Plynulý pohyb celého systému pracuje s volitelnou rychlostí a je předpokladem pro tichý a harmonicky působící provoz.

Monitory Arthur Holm Dynamic X2 jsou vybaveny video vstupy DVI-I a DVI-D (vyhovují specifikaci HDCP). Lokální i vzdálenou konfiguraci, ovládání a diagnostiku systému je možné velmi snadno provádět prostřednictvím snadno čitelného interaktivního 2,2“ LCD displeje (ISD) na jednotce Arthur Holm ERT.

Zajímají vás nabídka a možnosti využití produktů společnosti Arthur Holm?
Potřebujete poradit s konferenčním vybavením vaší kanceláře nebo zasedací místnosti?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com