Bezpečná hra – Dynacord v Aréně Lublin

Bezpečná hra – Dynacord v Aréně Lublin

Reference

Společnost Qumak S.A. nainstalovala rozsáhlý ozvučovací systém Dynacord do nové patnáctitisícové Arény Lublin ve stejnojmeném polském městě, která je domácím stadionem pro tamnější fotbalový klub.

Systém složený z ovladače Dynacord P64, digitálního maticového ovladače Promatrix a zesilovačů DSA  bez problémů zajišťuje přehrávání hudebních nahrávek i hlášení. Je i plně způsobilý k předávání životně důležitých evakuačních pokynů.

Aréna Lublin se stavěla tři roky a má kapacitu 15500 míst. Přestože je relativně malá, může se pochlubit supermoderním vybavením, především pokud mluvíme o ozvučení. Nainstalovaný systém je natolik všestranný, že dokáže vyhovět požadavkům na hudební reprodukci, pořadatelská hlášení i hlasovou evakuaci. Majitelé arény požadovali nekompromisní zvukovou kvalitu a jednoduché ovládání, za dodržení daného rozpočtu.

Z pečlivého srovnávání a vyčerpávajícího testování vyšel jasný vítěz: řešení od varšavského specialisty na zvukové aparatury, společnosti Qumak S.A. Jejich návrh vycházel z použití digitálního audio maticového ovladače P64, multikanálových zesilovačů DSA a digitálního maticového ovladače Promatrix DPM 8016, vše od Dynacordu.

Systém je flexibilní a dokonale promyšlený a dokáže předávat cílené vzkazy do jedenácti různých zón uvnitř stadionu. Pět z těchto zón přísluší hrací ploše a tribunám a dalších šest je rozvrženo uvnitř budovy. Dvě podjednotky vybavené součástkami Dynacord napájejí reproduktory a okruh z optických vláken zajišťuje maximální spolehlivost. Zesilovače Dynacord jsou vybaveny moduly RCM-810, které umožňují dálkové ovládání a kontrolu. Uživatelé mohou sledovat celý systém a mít jeho ovládání na dosah díky na zakázku nakonfigurovanému softwarovému rozhraní IRIS-Net. Rozvodna je vybavena i směšovačem Dynacord CMS 1600 a dvěma nástěnnými panely PWS od společnosti Electro-Voice.

Výsledky jsou přesvědčivé. „Systém odstranil veškeré překážky,“ hlásí Krzysztof Korwin-Mikke ze společnosti Qumak S.A. „Je spolehlivý, snadno ovladatelný a kvalita v poměru k ceně je vynikající. Naši klienti jsou nadmíru spokojení!“

Chcete poradit s ozvučením nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor nebo se dovědět více o systémech Dynacord?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com