Bezdrátové intercomy FreeSpeak II i nadále dominují audiovizuálnímu trhu v Singapuru

Bezdrátové intercomy FreeSpeak II i nadále dominují audiovizuálnímu trhu v Singapuru

Reference

Bezkonkurenční flexibilita a schopnost pracovat na nejnáročnějších místech podněcují silné prodeje FreeSpeak II a jeho dominanci na trhu audiovizuálních technologií. FreeSpeak II se stal de facto standardem pro bezdrátový interkom.

Bezdrátový interkomový systém Clear-Com® FreeSpeak II® zůstává pro většinu rentalových společností v Singapuru nejčastěji preferovaným řešením. FreeSpeak II se stal standardem pro bezdrátový interkom. Díky své vysoké spolehlivosti, čitelnému zvuku, schopnosti pracovat v pásmech 1,9 GHz a 2,4 GHz, a také díky přenosu po IP, je používán po celém světě na divadelních scénách, při nejrůznějších produkcích a během televizního či rozhlasového vysílání.

Bezdrátový interkomový systém FreeSpeak II představuje mimořádně flexibilní komunikační řešení pro nejrůznější oblastí – od koncertních produkcí, přes vysílání, až po vojenské využití. FreeSpeak II nyní nabízí rovněž IPT vysílač s příjímačem s podporou standardu AES67 pro přenos audia přes IP. Tím je zajištěna nízkolatenční distribuce zvuku a možnost v rámci systému FreeSpeak II nasadit do uživatelské sítě LAN bezdrátové beltbacky. Přijímač/vysílač se připojí k IP přepínači s podporou AES67 a k systému Clear-Com Eclipse HX prostřednictvím propojovací karty E-IPA, která pracuje s technologií „audio-and-intercom-over-IP“.

Regionální obchodní manažer společnosti Clear-Com, Hans Chia, k tomu poznamenal: „Společnosti, které poskytují rentalové služby, potřebují spolehlivý a snadno použitelný bezdrátový interkom. Systém FreeSpeak II již stihl dokázat, že je nejlepší na trhu. Ve společnosti Clear-Com si velmi zakládáme také na poprodejní podpoře, což naši zákazníci oceňují. Všem rentalovým firmám jsme zajistili odborné školení. Kombinace kvalitního systému a výjimečné péče o zákazníky vede k tomu, že jsou všichni uživatelé systému FreeSpeak II naprosto spokojeni.“

Uživatelé FreeSpeak II v Singapuru, kteří spolupracují s partnerem výrobce – společností Electronics & Engineering Pte Ltd (E&E) – oceňují zejména spolehlivost a všestrannost tohoto interkomu.

Henry Ang ze společnosti Showtec Communications Pte Ltd uvedl: „Po té, co jsme v loňském roce pořídili náš první interkom FreeSpeak II, jsme se rozhodli koupit ještě další tyto systémy, protože poptávka po nich stále roste.“

Kenny Heng z CSP Productions Pte Ltd řekl: „Systém FreeSpeak II se i při těch nejnáročnějších akcích v Singapuru představil jako velmi spolehlivý bezdrátový interkom.“

Chcete se dovědět více či poradit s využitím intercomových systémů společnosti Clear-Com?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com