Al Di Meola předvádí své husarské kousky s podporou systému EV X2

Al Di Meola předvádí své husarské kousky s podporou systému EV X2

Reference

Světově proslulý americký kytarista Al Di Meola vystoupil jako hlavní hvězda německého hudebního festivalu Verden Jazz and Blues Days, kde podpořil své nové album Opus.

Návštěvníci v koncertní síni Stadhalle o kapacitě 860 míst naslouchali kombinaci jazzového fusion, klasické hudby, flamenca, world music a rocku. Každý tón a detail hudebního mixu tohoto skvělého kytaristy zde dokonale čistým způsobem přenášel Line Array systém Electro-Voice X2.

O ozvučení události se postarala místní produkční společnost MAX Music Theater & Veranstaltungstechnik, v čele s Maxem Arltem: „Již v minulosti jsme zajišťovali zvuk několika halových koncertů – a to jak s naším vlastním PA systémem, tak s technikou hostující produkce. Zřejmě není třeba zdůrazňovat, jak náročný prostor to může z akustického hlediska být,“ vysvětluje a dodává, že systém „X2 odvedl skvělou práci!“

Použitý zvukový systém byl složen z 12 reproduktorových jednotek X2-212/90 s rozmístěným po šesti na každé straně. Na obou stranách byl jako front-fill nasazen model X2-212/90 a dva 18palcové subwoofery X12-128. Jako hnací síla byly využity dva racky systému X-Line Advance. Každý z nich byl „osazen“ zesilovači TG-7 s jednotkami RCM-28 a DSP moduly s podporou sítě Dante.

„Toto PA pracuje s velmi čistým a přirozeným podáním, které má navíc extrémně působivé a důrazné basy. Byl jsem příjemně překvapen tím, jak málo práce jsem musel věnovat ekvalizaci – systém je totiž velmi neutrální a jeho pokrytí je – až do poslední řady sedadel – vyrovnané.“

Csaba Toth Bagi , mistr zvuku – FOH

Chcete se o reprosoustavách Electro-Voice dovědět více nebo potřebujete poradit  s ozvučením?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com