Wisycom představuje nový plně duplexní mobilní transciever RPU500-F

Wisycom představuje nový plně duplexní mobilní transciever RPU500-F

Novinky

Společnost Wisycom oznámila uvedení nového plně duplexního mobilního transceiveru RPU500-F, který je vybaven jednowattovým vícepásmovým vysílačem a nově navrženým integrovaným interkomovým/IFB přijímačem. Nový transciever je určen pro využití například při sportovních přenosech, živých produkcích či pro účely komentátorských přenosů z „terénu“.

říjen 2023

Model RPU500-F, je určen pro spolupráci s přijímači řady Wisycom Symphony a vysílači řady MTK. Díky kompaktním rozměrům (73,1mm x 64,5mm x 21,6mm) je vhodný pro použití během živých produkcí, kde je zapotřebí hodně pohybu. Udávaná výdrž akumulátoru je více než pět hodin při nepřetržitém výkonu. Transreflexní barevný LCD displej vysílače je navržen tak, aby byl čitelný za všech světelných podmínek, včetně přímého slunečního světla.

Vysílač pracuje v pásmu 174 až 960 MHz (zatímco přijímač v pásmu 440 až 700 MHz) a  disponuje třemi režimy, které lze volit v menu zařízení. Patří mezi ně ultra úzkopásmové vysílání (šířka pásma je 12,5 k), úzkopásmové (50 k) a úzkopásmové rozšířené vysílání (110 k). Šířka pásma poskytovaná rozšířeným režimem umožňuje na jednoho zařízení využít až tři embedované zvukové zdroje. RPU500-F má také čtyři programovatelná push-to-talk tlačítka pro vzdálené směrování zvuku na AUX nebo přes Ethernet s Ember+.

Potřebujete poradit s nejrůznějšími vysílacími technologiemy pro rozhlas/TV či interkomovou komunikací?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com