Wisycom nechal rozeznít novou mobilní aplikaci pro bezdrátové systémy Symphony Series

Wisycom nechal rozeznít novou mobilní aplikaci pro bezdrátové systémy Symphony Series

Novinky

Nová aplikace je dostupná pro systémy iOS a Android. Společnost Wisycom její uvedení spojila rovněž s vydáním nového firmwaru pro zařízení řady Symphony Series a s novou verzí softwaru Manager PC. Firmwarová vylepšení se týkají především čtyřkanálových i dvoukanálových přenosných true-diversity přijímačů MCR54 a MCR54-Dual a bodypackového vysílače MTP60.

 

"Jedna nota netvoří symfonii, jeden umělec netvoří orchestr." – Matshona Dhliwayo
Stejně jako jediný vysílač nebo jediná funkce netvoří symfonii. Symfonie je přesně skloubeným spojením funkcí, kterými je společnost Wisycom proslulá.

Aplikace – podobně jako software Wisycom Manager PC – dává uživateli možnost monitorovat, ovládat a spravovat zařízení Wisycom prostřednictvím dálkového spojení přes Bluetooth 5. Na dálku lze měnit frekvence zařízení, sledovat a nastavovat audio úrovně a nebo vybírat a přiřazovat kanály/skupiny. K dispozici jsou i pokročilé funkce, jako je například výběr šířky pásma vysílače a přijímače, nastavení výstupního výkonu vysílače či přepínání režimu nahrávání.

 

Tato mobilní aplikace přenáší veškeré důležité funkce ze zařízení řady Symphony přímo do rukou systémových operátorů a tím ještě více vylepšuje dosud nejpokročilejší bezdrátový systém.

Massimo Polo, Wisycom – Vice president of sales

Nový firmware je nyní dostupný pro veškeré produkty řady Symphony Series a uživatelům dovolí využívat výhody nové aplikace. Kromě toho vylepšuje funkcionalitu a výkon stávajících zařízení. S novým firmwarem je vydána i odpovídající verze softwaru Manager PC.

Aplikace Wisycom App je ke stažení na Apple App a Google Play. 

Více o Symphony na stránkách výrobce.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com