Vylepšené konferenční řešení propojením technologií Bosch a Avonic

Vylepšené konferenční řešení propojením technologií Bosch a Avonic

Novinky

Konferenční systém BOSCH DICENTIS nastavuje nový standard ve využívání konferenčních technologií. Díky bezkonkurenčnímu výkonu, technologii připravené pro budoucí řešení, špičkové bezpečnosti a flexibilitě vyčnívá DICENTIS jako nejlepší volba pro konferenční potřeby.

duben 2024

DICENTIS

Zažijte plynulý přenos zvuku bez latencí ve 100 jazycích, podporovaný standardizovanou IP technologií a robustním šifrováním. Řešení šitá na míru zaručují přizpůsobivost vašim požadavkům, zatímco možnosti vzdálené údržby pomáhají minimalizovat náklady.

AVONIC CM93

Řešení sledování účastníků jednání jednou kamerou (Avonic CM9), využívající sílu pokročilé technologie umělé inteligence, posouvá možnosti  sledování na novou úroveň Žádné další manuální úpravy. Po aktivaci doplňkové funkce sledování (AV-LC90-1) na kameře CM93 automaticky a plynule sleduje každý pohyb přednášejícího s bezkonkurenční přesností. Zachycen je bez problémů každý detail, což poskytuje maximální pohodlí a přesnost během přednášek, nahrávání videa nebo interakce s publikem.

Pevná předvolba, hrozí ztráta zorného pole pokud se delegát začne hýbat.

Předvolba sledování CM93, zachytí každý pohyb delegáta.

Hlavní výhody integrování sledovací kamery CM93 do konferenčního systému DICENTIS

Hlavní výhody integrování sledovací kamery CM93 do konferenčního systému DICENTIS

V konferenčních systémech DICENTIS jsou kamery Avonic nejrychlejší na trhu, pokud jde o přepínání mezi předvolbami. Platí to i pro model PTZ kamery CM93. Pokud je zapnuto sledování, delegát není jen v předem nastaveném záběru, ale kamera ho bude také sledovat, pokud se pohne, vstane, bude se bavit se sousedem nebo jinak změní své stanoviště.

Je to Plug & Play?
V podstatě ano. Musíte mít licenci na sledování zařízení Avonic CM93 a firmware je třeba aktualizovat na nejnovější verzi. V nastavení povolíte režim sledování konferencí a tato funkce se již postará o zbytek.

Technické týmy společností Avonic a Bosch úzce spolupracovaly na ověření a důkladném testování kamer CM40-IP, CM70-series a CM93 v kombinaci s konferenčními systémy Bosch CCS 1000 D DICENTIS a DICENTIS Wireless. Díky těmto testům je nyní zaručena kompatibilita a bezproblémové fungování kamer Avonic v kombinaci s těmito systémy.

Kamery Avonic nyní mohou být plně integrovány do softwaru a centrálního zařízení BOSCH, což umožňuje:

 • Živé streamování na účastnická zařízení
 • Ruční ovládání PTZ kamery a plně automatické ovládání kamery (vybavení předvoleb)
 • Automatickou detekci kamer Avonic v softwaru a centrálním zařízení
 • Kompletní konfiguraci kamery

Technické nastavení s diskusními nebo multimediálními zařízeními BOSCH

Potřebujete poradit s výběrem vhodné konferenční  a prezentační techniky pro vaše podnikání?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com