Výkonný víceúčelový reproduktor pro maskování zvuku, kancelářský paging a vytváření zvukových kulis

Výkonný víceúčelový reproduktor pro maskování zvuku, kancelářský paging a vytváření zvukových kulis

Novinky

Nový malý reproduktor - Qt® Active Emitter nabízí jek maskování zvuku, tak i čistou reprodukci pagingových zprávy nebo hudební produkci.

Malý a výkonný

Malý a výkonný

Nový Qt® Active Emitter je jednozdrojový reproduktor pro maskování zvuku, který je zároveň schopen čistě reprodukovat pagingové zprávy a hudbu. Nabízí vyšší hladiny akustického tlaku a širší kmitočtový rozsah než dříve dostupné modely a to v malém a výkonném reproduktoru, který je po instalaci na strop stále prakticky neviditelný.

Rovnoměrný direct field masking

Tradiční systémy pro sound masking využívají rozměrné reproduktory o velikosti plechovek na barvu, které odrazem od plochy stropu nepřímo šíří maskovací zvuk do prostoru. Naproti tomu malé a úhledné emitory Qt® Active Emitter fungují na principu patentované direct field technologie Quiet Technology společnosti Cambridge Sound Management a vysílají stejnoměrný maskovací šum přímo do pracovního prostoru.

Jasný a srozumitelný paging a zvuková kulisa

Výhodou direct field technologie je lepší srozumitelnost při pagingu a reprodukci hudby. Vzhledem k tomu, že pagingové zprávy se přenášejí přímo do prostředí, jsou jasnější a pro posluchače lépe srozumitelné. Hudba zní rovněž lépe, protože reproduktor míří přímo na posluchače místo aby zvuk procházel materiálem stropu. Qt Active Emitter je jediným reproduktorem pro sound masking, který je kompletním řešením pro maskování zvuku, paging a hudební reprodukci v kancelářském prostředí.

Preferovaná volba systémových integrátorů

Qt® Active Emitter je založen na stejných ovládacích modulech a obvodech, které ze systému QtProTM udělaly celosvětově jedničku v maskování zvuku a preferovanou instalaci systémových integrátorů. Díky tomu zůstává QtPro sound maskingovým systémem s nejjednodušší instalací a kalibrací, bez ohledu na to, jestli použijete Active Emitter nebo původní Emitter. Jde v podstatě o zařízení typu plug and play, k dispozici jsou předvolby maskovacích křivek navržených specificky pro každý typ emitoru.

 • Více o výrobci a technologii Sound Masking se dovíte ZDE.

Zaujala vás technologie Sound Maskingu? Chcete se dovědět více o možnostech jejího využití v praxi?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com