Všestranný průvodcovský systém nové generace Roger Guide-U

Všestranný průvodcovský systém nové generace Roger Guide-U

Novinky

Poslední digitální technologie  Phonaku přinášejí zlepšený poslech a srozumitelnost i návštěvníkům muzeí, expozic, kulturních památek i veřejných atrakcí po celém světě.

Systém Roger Guide-U zajišťuje, že v předních světových institucích – všude tam, kde se provádějí komentované prohlídky –  budou bez obtíží rozumět každému slovu průvodce. Poslední generace průvodcovských systémů, inovovaná právě unikátní firemní technologií Roger, tak posouvá technické možnosti průvodcovských systémů ještě dále. Skupiny všech velikostí, dokonce i několik různých skupin v jedné místnosti, stejně jako osoby se sluchovým postižením, se mohou plně spolehnout na Roger Guide-U. Dlouholeté zkušenosti Phonaku v oblasti naslouchacích systémů navíc umožnily, že s „bezbariérovým“ systémem Roger Guide-U se prohlídek mohou bez problémů účastnit i lidé se sluchovým postižením. Přenosné mikrofony navíc umožňují návštěvníkům ve velkých skupinách pokládat dotazy průvodci, aniž by jejich otázky unikly byť jedinému „uchu“

Výhoda systému Roger Guide-U: všestrannost

Výhoda systému Roger Guide-U: všestrannost

Rostoucí popularita komentovaných prohlídek výrobních provozů, muzeí, měst a rozmáhající se trend cestování za kulturou, se samozřejmě podepisují i na narůstajícím počtu návštěvníků a turistů. „Roger Guide-U je možné použít i u opravdu velkých skupin, ale navíc lze jedním místem provádět najednou více skupin, každou s vlastním průvodcem aniž by se systémy navzájem rušily. Koncepce systému s takřka neomezeným počtem kanálů totiž zajišťuje bezkolizní provoz i v místech s jinými bezdrátovými službami, jako u sítí WiFi, Bluetooth a GSM. To znamená, že není slyšet žádné rušení, pouze výklad průvodce či průvodců”, vysvětluje Maarten Barmentlo. Takto všestranný systém se navíc začíná stále více využívat i pro prohlídky výrobních provozů, tedy oblíbených „factory tour“ kde se osvědčuje vestavěná technologie „noise canceling“ k potlačení okolního hluku (výroba bývá často velice hlučná). Systém Guide-U také umožňuje přizvat ke skupině další průvodce (například výrobní odborníky) na doplnění výkladu - stačí jim na krk pověsit digitální mikrofon TouchMic.

Návštěvníci se sluchovým postižením mohou snadno připojit svůj naslouchací systém – buď na principu indukční smyčky nebo pokud jejich naslouchací systém již je vybaven technologií Roger, nebudou potřebovat žádný další přijímač. Dedikovaný přijímač Roger bude posílat signál přímo do naslouchacího systému návštěvníka, takže bude zaručena optimální kvalita zvuku a srozumitelnost.

„Využití nové digitální technologie Roger přináší možnost optimálního přizpůsobení potřebám každé aplikace”.

Maarten Barmentlo, Víceprezident Phonak Communications

Roger Guide-U se skvěle hodí i pro multimediální prezentace, školení a konference. Systém je navíc připraven i pro snadné propojení s existujícím ozvučovacím systémem v konferenční místnosti.

Krása Roger Guide-U: jednoduchost

Roger Guide-U byl z uživatelského hlediska navržen pro maximálně intuitivní použití. Všechna jeho hlavní nastavení jsou automatizována: Přiřazení radiových kanálů nebo připojení nových vysílačů a přijímačů jedním tlačítkem, přičemž systém si pamatuje připojená zařízení i po jejich vypnutí a následném zapnutí. K přijímačům také nejčastěji dodáváme jednoušní sluchátko, které je velice hygienické (nevkládá se do ucha) a cenově dostupné, nicméně připojit lze jakákoliv standardní sluchátka.

Roger Guide-U je nejmenší a nejlehčí průvodcovský systém na trhu. Využívá jeden nebo více bezdrátových mikrofonů pro průvodce a náhlavní soupravy pro návštěvníky či prováděné hosty. V nabídce je řada různých vysílačů, přijímačů, sluchátek a souvisejícího příslušenství. Nechybí ani přijímače pro osoby se sluchovým postižením a užitečný „putovní“ mikrofon například pro pokládání dotazů.

Průvodcovské sady jsme vám schopni na míru nainstalovat do pevných nabíjecích kufříků osazených nabíjecími lištami (každá lišta pojme až 12ks přijímačů). V jednom malém lehkém kufříku tak můžete mít až 36 přijímacích jednotek.

Zaujal vás tento bezkonkurenční průvodcovský systém? Chcete si ho vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com