Ve společnosti SKB myslí na nejrůznější vychytávky a nikdy se nejedná jen o obyčejný box, na velikost nehledě

Ve společnosti SKB myslí na nejrůznější vychytávky a nikdy se nejedná jen o obyčejný box, na velikost nehledě

Novinky

V SKB myslí i na takové maličkosti jako je např. doutník nebo drobné nezbytnosti všech kutilů

Kalifornská společnost SKB Cases představila další boxy ze své série 3i speciálních boxů. Tentokrát se zaměřila na to, jak ideálně a hlavně bezpečně uložit nejen vaše drobnosti, ale třeba i na to, jak ochránit před prachem a vodou oblíbený váš doutník. Ano, představujeme speciální vodo a vzduchotěsný futrálek na doutníky. Ideální pro vaše toulky přírodou, při kempování, golfu, rybaření, prostě pro jakékoli outdoorové aktivity.
3i-0702-1B-CC:vnitřní rozměry: 197 x 55 x 33mm.

Stejně dobře se tento malý box může hodit  např. k bezpečnému uchování tužkových mikrofon , apod.

Už máte dost nejrůznějších krabiček, pixel a sáčků na všechny ty drobnosti, ve kterých se musí přehrabovat každý správný kutil, rybář,.... Užitečnou pomocí může být nový rozkládací box na nejrůznější nářadí a příslušenství: 3i-2011-7B-TR. Pod výsuvnými přihrádkami máte k dispozici prostor o rozměrech cca 520 x 86 mm, po uzavření boxu do sebe vše zapadne, nic se nerozhází. Při transportu se nemusíte s ničím tahat, pohodlná výsuvná rukojeť a kolečka odvedou svou práci za vás.

SKB_3i-2011-7B-TR-open1

Chcete pomoci s výběrem vhodného SKB boxu?

David Marvan

david.marvan@audiopro.cz+420 736 439 999

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com