Ultralehké 3LCD projektory Epson s vysokou svítivostí se nyní mohou pochlubit rozlišením 4K

Ultralehké 3LCD projektory Epson s vysokou svítivostí se nyní mohou pochlubit rozlišením 4K

Novinky

Nejmenší a nejlehčí projektory s rozlišením 4K a svítivostí 10 000 a 20 000 lumenů na světě! Epson – přední světový výrobce projektorů a zobrazovacích technologií – rozšířil svou nejnovější generaci kompaktních a velmi lehkých projektorů 3LCD s vysokou svítivosti o rozlišení 4K.

duben 2024

Projektory EB-PQ2000 s rozlišením 4K navazují na úspěch 3LCD projektorů Epson PU2200, které se vyznačují vysokou svítivostí a jsou o 60% menší a o 50% lehčí než jejich předchůdce, model EN- L20000U. Kromě výhod spojených s výrazně menší velikostí a nižší hmotností se nové projektory mohou pochlubit snadnou instalací a nastavením, jednoduchou údržbou, ekologickými aspekty a výjimečnou kvalitou obrazu.

Optimální ostrosti a mimořádného výkonu v rozlišení 4K dosahuje Epson propojením svých nejmodernějších technologií – patentovanou technologií 4K Crystal Motion, teplotní regulací panelů či dvouosého posunu mikročoček. K nepřekonatelnému zážitku ze 4K rozlišení přispívá také nejnovější čipová sada, která zajišťuje výrazné zlepšení provozní frekvence, šířky pásma paměti a přenosu dat.

Řada EB-PQ2000 se rovněž vyznačuje vyšší všestranností a je kompatibilní s volitelným kamerovým modulem ELPEC01, který umožňuje používat vylepšené asistenční techniky, jako je například jednoduché překrývání a spojování obrazů z více projektorů. Volně dostupný software Epson EPPT navíc poskytuje uživateli přístup k dalším funkcím, včetně geometrické korekce, kalibrace barev a asistenčních nástrojů pro projekci z více zdrojů.

Každý projektor řady EB-PQ2000 je dodáván pouze jako „tělo bez objektivu“, což mimo jiné znamená, že si uživatel může navrhnout a sestavit takové projekční řešení, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Beze změny poměrů velikosti obrazu a projekční vzdálenosti k tomu můžete využít vysoce kvalitní 4K objektivy Epson.

V době rostoucích cen energie a nákladů na logistiku tato řada nabízí značné ekologické výhody, jako je například nižší spotřeba energie i menší uhlíková stopa, která pramení z menší velikosti a hmotnosti nových projektorů. Kromě menších nároků na balící materiál dochází k úspoře nákladů na skladování, práci i přepravu.

Všechny nové modely jsou snadno instalovatelné, ovladatelné a umožňují flexibilní výběr objektivů. Nová řada má vestavěnou funkci pro spojování a překrývání obrazů bez použití počítače, což znamená, že je obraz ze dvou podporovaných projektorů možné spojit a tím zdvojnásobit světelný výkon nebo prolnout obrazy za účelem dosažení konkrétního poměru stran nebo velikosti obrazu, aniž byste k tomu potřebovali externí výpočetní zařízení. Další významnou vlastností je funkce NFC, která zjednodušuje proces instalace tím, že umožňuje komunikaci mezi projektory a chytrými telefony (kompatibilními s NFC), a to i v okamžiku, kdy je projektor vypnutý.

Z uvedení nové generace ultralehkých a kompaktních projektorů s rozlišením 4K a vysokou svítivostí jsme velmi nadšeni. Projektory značky Epson se staly měřítkem kvality a flexibility. Šetří čas potřebný k instalaci i náklady na přepravu. V důležitém a rostoucím segmentu projektorů se svítivostí 10 a 20 tisíc lumenů navíc pomáhají snižovat dopad na životní prostředí. Velmi pozorně jsme naslouchali našim zákazníkům a věříme, že tato nová řada projektorů přesně odpovídá na poptávku po kompaktnějším, skladnějším, lehčím, spolehlivějším a všestrannějším projekčním řešení s vysokou svítivostí.

Massimo Pizzocri, Vice President Video Projector Sales & Marketing Division – Epson

Potřebujete poradit s výběrem vhodné konferenční a prezentační techniky nebo zrevidovat vaše stávající vybavení?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com