U Series – nová řada ultra kompaktních jednokanálových mixážních a výkonových zesilovačů pro komerční instalace

U Series – nová řada ultra kompaktních jednokanálových mixážních a výkonových zesilovačů pro komerční instalace

Novinky

Dynacord U Series přináší ultra kompaktní a extrémně dostupné jednokanálové mixážní a výkonové zesilovače. Jedná se o ideální nástroj pro instalační firmy a konzultanty, kteří zajišťují hudební podkresové či pagingové systémy, které nemusí vyhovovat náročným bezpečnostním předpisům a nevyžadují složité síťové propojení či vysoké úrovně SPL. Díky tomu jsou ideální alternativou k ostatním komerčním zesilovačům Dynacord, které jsou obvykle vhodné spíše pro střední a velké projekty.

červenec 2024

Profesionální zesílení a všestrannost

U Series zajistí profesionální, vysoce kvalitní zesílení jednotlivých zón v rámci vysoko-impedančních instalací v menších prostorách, jako jsou kavárny, obchody a kanceláře. Díky své všestrannosti zajistí výkon přizpůsobený specifickým potřebám konkrétního prostoru. Nová řada sestává ze šesti modelů s různými výkonovými parametry: čtyři mixážní zesilovače s výkonem 30, 60, 120 a 240 wattů a dva zesilovače s výkonem 120 a 240 wattů. Modely řady U Series lze nasadit samostatně i bezproblémově začlenit do stávajících instalací. Lze je velmi dobře použít jako pomocné zesilovače v rozsáhlejších systémech  – v případě, kdy nově vytvořené zóny vyžadují vlastní zesílení.

Přední panel mixážních zesilovačů řady U Series zajišťuje uživatelům pohodlný přístup k nastavení celkového zesílení, úrovní kanálů i tónové clony. K připojení externích zařízení, jako jsou například mikrofony, pagingové stanice nebo hudební přehrávače, slouží dva mikrofonní/linkové a dva auxové vstupy. Nové modely podporují vysoko- i nízko-impedanční reproduktorové linky, mikrofonní vstupy jsou opatřeny phantomovým napájením a nechybí zde ani přepínatelný hornopropustný filtr naladěný na frekvenci 120 Hz. Součástí výbavy je také nouzový přednostní vstup pro integraci se systémem evakuačního rozhlasu a hlášení (PA/VA), zvuková signalizace pro použití s pagingovou stanicí a VOX Ducking. Konfigurace zesilovačů se provádí pomocí DIP přepínačů, které jsou umístěny na zadní straně zařízení. K dispozici je také port pro dálkové zapínání a vypínání.

Dynacord navrhl oba dva modely výkonových zesilovačů v duchu principu „nastav a zapomeň“. Všechny ovládací prvky jsou tedy bezpečně umístěny na zadní straně, aby se zabránilo nechtěným a neoprávněným změnám v nastavení.

Pokud zesilovače řady U Series spojíte s komerčními reproduktory EVID od Electro-Voice, vytvoříte mimořádně nákladově efektivní a kvalitní instalaci se srozumitelným zvukem a skvělou atmosférou.

Jednoduchá instalace a mimořádně kompaktní provedení

Samotný proces instalace je snadný a nevyžaduje pokročilé technické dovednosti.
S výškou pouhé jedné rackové jednotky a šířkou poloviny racku potřebují nové modely jen minimální prostor „k životu“. Díky kompaktním rozměrům je lze instalovat do racku, na stůl nebo pod něj. Přibalené příslušenství umožní uživateli namontovat zesilovač do racku (po jednom nebo po dvou kusech) i nenápadnou instalaci všude tam, kam je potřeba (například pod pult). Je-li třeba, do jedné rackové jednotky se vejdou dva zesilovače, čímž efektivně využijete prostor a navíc zdvojnásobíte počet kanálů a výstupní výkon.

Prvotřídní renomé společnosti Dynacord se mimo jiné opírá o fakt, že německý výrobce u svých produktů dlouhodobě udržuje nejvyšší standard kvality, odolnosti a spolehlivosti. To je také důvod, proč veškeré technologie Dynacord procházejí rozsáhlým testováním ve firemním centru pro testovaní spolehlivosti (RTC) v německém Straubingu. Zde musí veškerá elektronka projít přísnými testy, aby byla zaručena její schopnost odolávat extrémním tepelným podmínkám, zátěžovými testy a dlouhodobému intenzivnímu používání při maximálním zatížení reproduktorů. Totéž platí i zesilovačích řady U Series, které mají pro svůj bezchybný provoz v náročných podmínkách „na palubě ochranný balíček“ tvořený ochranou proti přetížení a zkratu, a také omezovačem, který zabraňuje náhodnému přebuzení.

Potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších vnitřních či venkovních prostor? Od kancelářských prostor, restaurací, (sport)barů až po obchody, tělocvičny, fitness, stadiony, sportovní  a výrobní haly.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com