To nejlepší z oblasti maticových a partyline systémů představuje Arcadia

To nejlepší z oblasti maticových a partyline systémů představuje Arcadia

Novinky

Centrální IP stanice nové generace v sobě integruje celou řadu digitálních partyline systémů Clear-Com, včetně řad FreeSpeak a HelixNet, a také zařízení jiných výrobců s podporou protokolu Dante.

Arcadia™ Central Station je základní stanice nové generace přinášející škálovatelnou IP platformu, jež dokáže integrovat veškeré kabelové i bezdrátové partyline systémy, včetně rodin bezdrátových digitálních systémů FreeSpeak™ a HelixNet® Digital Partyline. Nová základní stanice dokáže v jedné rackové jednotce odbavit až 96 IP portů, navíc počítá i s dalšími – budoucími – doplňky. Arcadia tak představuje takřka dokonalé „srdce“ interkomového systému, které je způsobilé pro širokou škálu aplikací, jež vyžadují nasazení partyline technologií.

Vývojový tým společnosti Clear-Com využil při práci na nové stanici poznatky z praxe od rozsáhlé skupiny uživatelů v oblasti živého ozvučování. Také díky tomu Arcadia představuje v oblasti práce s partyline systémy nový „vývojový stupeň“, který v sobě dokáže integrovat digitální, analogové i AoIP interkomové technologie.

Nejen díky flexibilnímu řešení, které je postaveno na licencování, a možném budoucím rozšíření, je Arcadia vhodná pro odbavení široké škály situací od proslulých broadwayských pódií přes stále častější komunitní kongregace až po ty největší a nesložitější živé akce.

Konektivita základní stanice Arcadia zajišťuje nejen připojení celé řady koncových bodů technologií Clear-Com, včetně 2- a 4vodičových audio portů, ale také kompatibilitu se zařízeními jiných výrobců, která podporují rozhraní Dante a AES67 AoIP. Navíc plně podporuje digitální bezdrátové systémy FreeSpeak (využívající pásma 1,9 GHz, 2,4 GHz a 5 GHz) a budoucí integraci s předním kabelovým digitálním partyline systémem HelixNet.

Díky tomu dokáže Arcadia koncovým uživatelům nabídnout spojení až neuvěřitelné architektonické flexibility a elegantní jednoduchosti.

Potřebě uživatelů provádět úpravy a nastavení rychlým a jednoduchým způsobem vychází výrobce vstříc dvěma velkými dotykovými obrazovkami, které jsou na předním panelu doplněny o čtveřici otočných enkodérů, umožňujících rychlé procházení menu nebo využití v roli 4cestné klíčovací stanice. Celý systém lze nastavit a monitorovat pomocí nové přepracované verze softwarového nástroje CCM™, jehož intuitivní rozhraní v prostředí webového prohlížeče provede uživatele všemi kroky procesu konfigurace. Demo verzi softwaru CCM je možné stáhnout z webových stránek společnosti Clear-Com. 

“Arcadia Central Station lze přirovnat k univerzálnímu překladači, který v jedné jediné kompaktní rackové (1RU) jednotce integruje veškeré partyline systémy. Díky své flexibilitě a výkonnosti založené na licencování se funkčnost tohoto systému bude časem ještě zvyšovat tak, že se tato stanice nakonec stane dokonalým komunikačním uzlem,” vysvětluje Bob Boster, prezident společnosti Clear-Com.

“Arcadia v sobě nese dědictví všech našich partyline systémů a stává se skupinovou komunikační platformou s možností takřka nekonečného rozšíření. Díky tomu dokáže odbavit nejen naprostou většinu akcí v oblasti živého ozvučení, ale i dalších segmentů, jako jsou třeba broadcasting, letectví či námořní využití.”

Chcete se o možnostech využití interkomových systémů dovědět více?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com