Společnost sE Electronics představila malomembránový kondenzátorový mikrofon sE8

Společnost sE Electronics představila malomembránový kondenzátorový mikrofon sE8

Novinky

Nejen v porovnání s dalšími malomembránovými kondenzátory podobné cenové kategorie se může sE8 pochlubit rovnějším a vyváženějším zvukem, a také skvělou transientní odezvou.

Kondenzátorový tužkový mikrofon s označením sE8 využívá ručně vyrobenou mikrofonní vložku se zlacenou membránou (true-condenser), vyrobenou přímo v továrně sE Electronics a opatřenou novým typem konstrukce zadního krytu kapsle.

sE8 pracuje se dvěma horno-propustnými filtry (80 Hz a 160 Hz), s dvoustupňovým útlumovým článkem (-10 dB nebo –20 dB), a také s – ve své třídě – nejvyšším SPL a dynamickým rozsahem. Tělo mikrofonu je opatřeno stejně vysoce kvalitní povrchovou úpravou, jakou se honosí nejnovější modely firmy sE Electronics. Z dalších atributů vyniká diamantem řezaný okraj mikrofonní kapsle, bezeztrátový pozlacený XLR konektor či záruka spolehlivého a dlouhodobého provozu. Součástí balení jsou rovněž nově navržený mikrofonní držák, adaptér na mikrofonní stojan a ochranný windscreen.

Chcete se o mikrofonech sE dovědět více nebo si některý z  naší nabídky rovnou u nás vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com