Společnost Lifesize – jednička ve videokonferenční komunikaci – představuje Lifesize Cloud

Společnost Lifesize – jednička ve videokonferenční komunikaci – představuje Lifesize Cloud

Novinky

Lifesize Cloud je video služba umožňující každému vést jednoduše a okamžitě reálně živá jednání a to odkudkoliv – z kanceláře, hotelu, vaší domácnosti nebo z auta. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si nejjednodušší videokonferenci – Lifesize Cloud na 14 dní zdarma.

Seznamte se s videokonferencí, jakou jste zatím neviděli. Pouze Lifesize dokáže nabídnout řešení pro snadné připojení vaší konferenční místnosti s každým, kdo se potřebuje jednání zúčastnit, a to odkudkoliv a z libovolného zařízení.

A to je jen začátek:

A to je jen začátek:
 • Lifesize připojuje jediný oceněný videokonferenční systém a mobilní aplikace ke cloudové videokonferenční službě s výrazně zjednodušeným rozhraním
 • kompatibilní s posledními zařízeními iOS a Android™
 • přináší nejkvalitnější videokonference
 • umožňuje lidem iniciovat okamžité obrazové spojení nebo realizovat plánované konference
 • zajišťuje kompletní bezproblémovou správu špičkového videokonferenčního systému

Videohovory, jak mají být:

Vše se mění, zjednodušuje. Nyní můžete zavolat svého kolegu jediným kliknutím. Vyhledávejte v adresáři podle jmen, nikoliv podle nepřehledných čísel. Můžete komukoliv okamžitě zavolat nebo se připojit k předem plánované konferenci ve virtuální konferenční místnosti. Zůstaňte ve spojení z kanceláře i na cestách.

Jediné řešení, neuvěřitelné možnosti:

Jediné řešení, neuvěřitelné možnosti:

Je na čase pracovat chytřeji a s kompletní konektivitou – jediné řešení nyní dokáže každému umožnit účast v konferenci z libovolného koncového zařízení. To je možné díky nově vyvinuté cloudové službě a mobilním aplikacím s radikálně zjednodušeným uživatelským rozhraním. Vaše důležitá obchodní rozhodnutí tak mohou být prováděna společně s potřebnými osobami bez ohledu na to, kde se právě fyzicky nacházejí.

Připojení z každého zařízení, jaké jste dlouho hledali: Připojte se s nejkvalitnějším obrazem k libovolnému konferenčnímu systému, laptopu, tabletu nebo smartphonu a spojte se okamžitě s jednotlivci nebo týmy uvnitř nebo vně vaší firmy.

Lifesize Cloud + Lifesize Icon = perfektní souhra:

Lifesize Cloud + Lifesize Icon = perfektní souhra:

Žádný jiný videokonferenční systém nenabízí takový stupeň jednoduchosti, všestrannosti a kompletní konektivity, jako Lifesize Cloud spolu s Lifesize Icon. Toto řešení vám skutečně přináší kombinaci absolutní jednoduchosti obsluhy a brilantního obrazu s možností setkat se s kýmkoliv prakticky stejně, jako by byl ve stejné konferenční místnosti.

Lifesize Cloud je předinstalován na každém konferenčním videosystému Lifesize Icon. Všechna mobilní zařízení, jako laptopy, tablety a smartphony mohou být rovněž updatovány, takže máte jistotu, že využíváte ty nejnovější dostupné funkce.

Proč Lifesize?

Lifesize je jediný výrobce, který spojuje radikálně zjednodušené cloudové služby s jedinečnými a oceňovanými konferenčními videosystémy a mobilními zařízeními.

Chcete se o smart videu a cloudových službách dovědět více, navrhnout videokonferenční systém dle potřeb a velikosti vaší firmy?
Máte zájem vyzkoušet si videokonferenci zdarma ve vaší firmě?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com