Sluchátka Phonak-Invisity a Georg Clooney sehráli důležitou roli ve filmovém dramatu Money Monster

Sluchátka Phonak-Invisity a Georg Clooney sehráli důležitou roli ve filmovém dramatu Money Monster

Novinky

V hollywoodském blockbusteru Hra Peněz (Money Monster) neúčinkují pouze herecké superhvězdy, jakými jsou George Clooney a Julia Roberts. V jedné z klíčových rolí zde totiž „ne/můžete“ vidět také jeden z nejoblíbenějších a pro filmaře a TV produkci zásadní produkt společnosti Phonak.

Neviditelná nápověda, skrytá komunikace

Neviditelná nápověda, skrytá komunikace

Ve snímku Hra peněz (Money Monster) - George Clooney hraje moderátora oblíbeného finančního televizního pořadu (Julia Roberts ztvárnila jeho producentku), během jehož vysílání dojde k dramatické situaci poté, co kontrolu nad studiem převezme rozčílený divák – finančník, který přišel o veškerý majetek, a Clooneyho postavu si vezme jako rukojmí.

Během napínavého thrilleru, jehož děj se odehrává v reálném čase, komunikuje postava Julie Roberts s Clooneym pomocí sluchátka Phonak Invisity – drobného bezdrátového in-ear přijímače, který vydrží v provozu několik hodin, a který je určen právě pro jednostrannou skrytou komunikaci pro televizní moderátory! Phonak Invisity patří dlouhodobě k řešení, které používají profesionálové televizní a filmové produkce, vyžadující co možná nejdiskrétnější a nejuniverzálnější přijímač.

V minulosti se tento přijímač objevil na plátně již mnohokrát – jako například v uchu Jamese Bonda v celosvětovém filmovém hitu Skyfall z roku 2012.

Phonak - Invisity je dobře znám také v českých filmových i TV studiích. Na scénu přichází všude tam, kde je zapotřebí neviditelným způsobem předávat pokyny z režie, či jako skrytá nápověda pro herce, moderátory,...

V návaznosti na „ouška“ řady Invisity, společnost Phonak představila jeho nástupce – systém Roger Earpiece. S ještě lepší zvukovou kvalitou a o 20% menší velikostí (ve srovnání s in-eary Invisity) zvedá Roger Earpiece laťku skrytých bezdrátových přijímačů opravdu velmi vysoko.

Chcete se o  komunikačních a průvodcovských systémech značky Phonak dovědět více nebo poradit s jejich použitím?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com