Širokopásmový vysílač Wisycom MTK982 reaguje na první postřehy z praxe

Širokopásmový vysílač Wisycom MTK982 reaguje na první postřehy z praxe

Novinky

Nově představený širokopásmový stereo IEM/IFB vysílač Wisycom MTK982 se krátce po uvedení na trh dočkal několika vylepšení, která se týkají především jeho uživatelského rozhraní. Verzi s upraveným grafickým uspořádáním předního panelu a několika dalšími úpravami ovládacího menu mohli obdivovat již návštěvníci letošního NAMM Show v americkém Anaheimu. 

březen 2024

Lepší obsluhu vysílače, u něhož může uživatel pro nalezení volné frekvence využívat rozsah až 330 MHz, má zajistit mimo jiné použití nových fontů pro viditelnější zobrazení názvu vysílače, frekvence a stavu TX. Na předním displeji se rovněž zobrazují klíčové údaje, jako je typ přijímače, audio výstup či IP adresa. Zřetelněji jsou zobrazeny také informace o výkonu vysílače. Uživatelé si prostřednictvím menu mohou nastavit vyhovující režim zobrazení. K dispozici mají jednodušší uspořádání Basic Mode nebo pokročilý režim Advanced Mode.

Naši zákazníci byli z pokročilých funkcí MTK982 nadšeni ihned po jeho uvedení na počátku letošního roku. Novými aktualizacemi reagujeme na zpětnou vazbu od našich uživatelů z praxe.

John Kowalski, Vice president of sales and marketing – Wisycom
Vylepšený dvoupásmový stereo IEM/IFB vysílač Wisycom MTK982 byl poprvé představen na veletrhu NAMM Show 2024

Kromě širokopásmové funkcionality se MTK982 může pochlubit softwarem DIGICOM, který umožňuje používat vysílač s přijímači jiných výrobců. Vysílač dokáže také generovat více typů RF modulací (stereo, mono, interkom), má volitelný redundantní zdroj napájení a vyznačuje se výstupním výkonem až 2 watty.

MTK982 má na svých anténních výstupech funkci měření poměru stojatých vln (SWR).  Frekvenční rozsah 470 až 770 MHz (v Evropě, v Severní Americe je to 470-663 MHz) ve spojení s vysílačem BFLT1 a přijímačem BFLR1 mu umožňuje s velmi nízkou latencí přenášet signály přes optické vlákno na velkou vzdálenost. Na palubě vysílače najdete rovněž DSP audio procesor (s funkcí multi-companding), analogové a digitální vstupy AES3 a primární/sekundární výstupy.

Potřebujete poradit s nejrůznějšími vysílacími technologiemi?

Ivan Lehký

ivan.lehky@audiopro.cz+420 603 884 772

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com