sE V7 SWITCH navazuje na cenami ověnčený mikrofon V7

sE V7 SWITCH navazuje na cenami ověnčený mikrofon V7

Novinky

Společnost sE Electronics představuje nového člena rodiny superkardioidních dynamických handheld mikrofonů V7, které v minulosti získaly již několik ocenění TEC Award.

V7 SWITCH se stejně jako původní verze vyznačuje excelentním odmítnutím zvuků přicházejících mimo osu mikrofonu a vysokou odolností proti zpětné vazbě. Tiché provedení posuvného přepínače zajistí uživateli provoz mikrofonu bez ruchů. Přepínač je navíc uzamykatelný a zapuštěný tak, aby na těle mikrofonu nevyčníval a nezasekl se například při uchycení handky v držáku.

Tento výtečně znějící víceúčelový mikrofon s otevřeným a jiskřivým zvukem je okamžitě připraven k použití v nejrůznějších situacích od role talkbackového mikrofonu v ruce zvukaře přes mikrofon ve vašem osobním PA až po účely moderování. Celokovové šasi dynamického mikrofonu se vyznačuje zkoseným okrajem ochranné mřížky. V7 SWITCH je dodáván společně s držákem na mikrofonní stojan, závitovým adaptérem, transportním obalem, červenou vnitřní protivětrnou ochranou a náhradní černou pro případ, že sE vám firemní stylová červená barva nebude hodit.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zpěvového či nástrojového mikrofonu? Chcete si některý z naší nabídky u nás rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com