SE Electronics uvedl nové mikrofonní sady V PACKS pro snímání bicích nástrojů

SE Electronics uvedl nové mikrofonní sady V PACKS pro snímání bicích nástrojů

Novinky

Během hudebního veletrhu Winter NAMM Show 2019 představila společnost sE Electronics mikrofonní sadu V SERIES, která je určena pro snímání bicích. Obsahuje mikrofony V KICK, V BEAT a držáku V CLAMP. Zanedlouho po svém uvedení byly tyto mikrofony viděny na koncertních pódiích mnoha zajímavých umělců, včetně Chrise Stapletona, Justina Timberlakea, Johna Mayera, rappera jménem Big Sean nebo kapel In Flames a The Wailers.

Po úspěšném uvedení na trh přišlo sE Electronics s uspořádáním těchto mikrofonů do speciálních "balíčků" – V PACKS. Již během veletrhu Summer NAMM Show v Nashvillu stihly tyto mikrofony získat ocenění redaktorů magazínu Music Inc. (Music Inc. Magazine’s Editor’s Choice Award).

Mikrofony sady sE V Series dokáží zachytit atak i zvukový charakter bicích naprosto zřetelně a transparentně. Mimořádně kompaktní design a geniální držáky V CLAMP jsou zárukou extrémně jednoduchého a rychlého nasazení do akce.

Daniel Erlandsson, , hráč na bicí (Arch Enemy)

V PACKS

V PACKS

sE V PACKS dokáží z bicích dostat zcela mimořádný zvuk. Nejvyšší řadou těchto mikrofonních „balíčků“ je sada V PACK ARENA, která sestává z modelu V KICK pro kopák, z trojice mikrofonů V BEAT s držákem V CLAMP pro snímání tomů, z jednoho modelu V7 X pro natáčení rytmického bubínku a továrně sladěného stereo páru kondenzátorových mikrofonů sE8 na pozici overheadů. Veškeré mikrofony jsou společně s příslušenstvím bezpečně uloženy v robustním pevném boxu firmy sE Electronics, v němž je ponecháno jedno prázdné místo pro doplnění hi-hatkového mikrofonu.

Modifikací této sady jsou V PACK CLUB a V PACK VENUE 

V KICK? No páni! Mikrofon s úžasně pevnou odezvou v basech.

Eddie Mapp, FOH zvukař (Evanescence)

Potřebujete poradit s výběrem správného mikrofonu pro váš zpěv nebo ozvučení kapely?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com