Screen Innovations přichází s novou řadou projekčních pláten SOLO 3

Screen Innovations přichází s novou řadou projekčních pláten SOLO 3

Novinky

Přední světový výrobce projekčních ploch a stínidel – SI – opět posouvá hranice možností velkých domácích pláten. Nová řada motorizovaných pláten Solo 3 se skvěle hodí do vnitřního i venkovního prostředí a nabízejí nespočet možností přizpůsobení, integrace a instalace.

říjen 2022

Vnitřní instalace

Nová řada motorizovaných projekčních ploch Solo 3 se vyznačuje pouzdry, která dokonale ladí s okolním prostředím interiérů, kde zůstávají prakticky neviditelná. Čisté a ostré linie pouzder odrážejí současné trendy v architektuře a kloní se k modernímu a minimalistickému provedení. Pouzdra jsou opatřena práškovanou černou nebo bílou povrchovou úpravou a je možné je libovolně nabarvit tak, aby splynula s okolním povrchem. V případě vestavné montáže do stropu pouzdro zcela zmizí před vašimi zraky.

Pro zjednodušení konfigurace motorizovaných pláten během instalace společnost SI do Solo 3 implementovala nový „inteligentní mozek“ zvaný Moab. Tento pokročilý řídící panel vychází z firemní technologie 485. Přispívá k rychlejšímu programování setpointů, otáček, resetu motoru, automatickému zjišťování a programování klávesnic, dálkových ovladačů a bezproblémové, snadno přizpůsobitelné integraci s řídicími systémy.

Přestože Moab „sídlí“ uvnitř pouzdra s motorizovaným plátnem je velice snadno dostupný, stejně jako interní motor Solo 3, kabeláž a plátno samotné. 

Venkovní instalace

Pro venkovní instalace s obtížně dostupným přívodem elektrické sítě jsou k dispozici pouzdra napájená dobíjecími lithiovými bateriemi. Tyto „bezdrátové“ verze lze dobíjet manuálně nebo pomocí sluneční energie. Solárně napájené pouzdro Solo 3 tak jako „první v oboru“ přichází s udržitelnou a ekologicky přívětivou alternativou. Stejně jako u verze na baterie lze toto provedení namontovat na povrch nebo zapustit do "kapsy" pod úroveň povrchu pro úplné ukrytí. 

Vzali jsme některé z nejlepších vlastností našich nejoblíbenějších venkovních i interiérových pláten a stínících systémů a vložili jsme je do provedení nového modelu Solo 3. Díky mnoha referencím od obchodníků a zákazníků jsme touto novinkou doslova trefili hřebíček na hlavičku. Systémovým integrátorům, návrhářům, architektům a stavitelům Solo 3 poskytne snadný, efektivní a revoluční způsob, jak přinést zábavu na velké obrazovce takřka kamkoliv – dovnitř nebo vně domova.

Ryan Gustafson, Screen Innovations – CEO

Chcete se o možnostech využití projekčních ploch dovědět více?  Hledáte ideální projekční plátno do vašeho interiéru či exteriéru? 

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com