Rozšiřujeme nabídku konferenční techniky o novou generaci konferenčního systému Devio® značky Biamp.

Rozšiřujeme nabídku konferenční techniky o novou generaci konferenčního systému Devio® značky Biamp.

Novinky

Nové produkty a vylepšení mají na svědomí nejen jednodušší, rychlejší a ekonomičtější instalaci, ale i výjimečný audiovizuální zážitek v menších prostorech.

Společnost Biamp Systems – přední poskytovatel inovativních síťových audiovizuálních systémů – uvedl novou generaci konferenční platformy Devio®. V rámci této řady byly představeny nové produkty rozšířené o jedinečné funkce a patentované technologie, které ještě více vylepšují zvukovou kvalitu a zároveň integrátorům zjednodušují proces instalace a programování systému. Devio® představuje vůbec první konferenční řešení, které pracuje s mikrofonní technologií Beamtracking™ - se zdokonalením, které uchovává integritu signálu a zvukovou kvalitu i v okamžiku, kdy se účástníci hovoru pohybují po konferenční místnosti. Díky vylepšení nového systému Devio mohou uživatelé flexibilnějším způsobem pracovat s uspořádáním místnosti, mají k dispozici lepší možnosti v oblasti videa a širší podporu pro VoIP/POTS handsety a mobilní zařízení

„Rychlé přijetí otevřených kanceláří v kombinaci se stále větším rozptýlením pracovních sil vyvolává potřebu vzniku neformálních prostor, které jsou technologicky vybaveny pro efektivní formu konferencí a spolupráce,“ říká Rob Houstoun, manager sjednocených komunikačních systémů společnosti Biamp Systems. „Konferenční platformu Devio jsme vyvinuli s úmyslem tuto potřebu vyřešit bez ohledu na to, zda se jedná o malou místnost s počítačem vyhrazeným pro videokonferenci nebo o prostor, ve kterém lidé používají své vlastní notebooky pro prezentaci různého obsahu a pro připojení se k on-line konferencím. S našim systémem si mohou společnosti přizpůsobit uspořádání a využití místnosti vlastní firemní praxi. Zároveň s tím získávají vysokou úroveň zvukové kvality, která udrží zájem i produktivitu těch, kteří jsou ke konferenci připojeni na dálku.“

Mnoho konferenčních místností je vybaveno mikrofony nebo integrovanými zvukovými systémy, které jsou ze své povahy statické a které omezují možnost účastníků konference pohybovat se po místnosti a zároveň být zřetelně slyšet na dálku připojenými kolegy. Díky patentované technologii Beamtracking™ mikrofony nejenže identifikují a automaticky zaměřují zdroj signálu, ale zároveň jsou schopny sledovat tento zdroj s tím, jak se pohybuje po místnosti. Schopnost zachytit probíhající konverzaci a inteligentním způsobem míchat rozhovory kolem stolu zajišťuje připojeným účastníkům velmi přirozený poslech.
Devio je cenově úsporné a nekomplikované USB audio rozhraní, které nabízí svým uživatelům webový konferenční systém s výjimečnými audiovizuálními schopnostmi. Systém je navržen pro konferenční místnosti a menší jednací prostory. Devio podporuje různé uspořádání místnosti a pracuje nejen s konferencemi na bázi vyhrazeného počítače, ale také jako BYOD – tedy s pomocí vlastního technologického vybavení účastníků.

Díky systému Devio není nutné již tak omezený prostor konferenčního stolu zabírat konferenční technologií. Základní jednotku systému je možné umístit pod stolem, pod pracovní deskou nebo za zobrazovacím zařízením. Devio podporuje hned několik možností připojení reproduktorů, včetně stropního reproduktoru, který je napájen pomocí integrovaného zesilovače, aktivních reproduktorů, které jsou připojeny přes linkový RCA výstup, a také dokonce včetně vestavěných reproduktorů displeje. Mikrofony Devio mohou být umístěny ve středu místnosti a zaberou přitom skutečně jen minimální plochu konferenčního stolu.

Současná nabídka řady Devio zahrnuje tyto produkty:

Devio CR-1: Výkonný konferenční hub s fixně nastaveným DSP, optimalizovaný pro menší místnosti a nároky na BYOD využití přes vlastní zařízení uživatelů.

Nový Devio SCR-20: Model, který vychází z možností Devio CR-1. Vylepšen je o integrované HDMI audio, podporu videa v rozlišení 4K30 a HDCP 1.4.

Nový Devio SCR-25: Ke schopnostem modelu SCR-20 přidává ještě podporu bezdrátové technologie Bluetooth® a drátového VoIP/POTS rozhraní headsetů.

Mikrofony Devio DTM-1 (stolní) / DCM-1 (stropní): Oba tyto mikrofony podporují firemní patentovanou technologii Beamtracking, mají minimální nároky na sestavení a dokážou dynamickým způsobem „sledovat“ konverzaci okolo stolu a v prostoru místnosti.

Potřebujete poradit s vhodným výběrem nejen audio vybavení ale i další konferenční a prezentační techniky pro vaši kancelář či jednací místnost?

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com