Rolovací a levitující „televize“? Ano i to dokáží ve Screen Innovations

Rolovací a levitující „televize“? Ano i to dokáží ve Screen Innovations

Novinky

S rolovací projekční plochou Zero-G® můžete svůj interiér uspořádat zcela bez omezení. Jak chcet, ne, jak musíte.

Levitující

Zero-G® je „rolovací televize“ . Pokud chcete sledovat sportovní přenos, oblíbený film, a nebo potřebujete ve vaší zasedací místnosti perfektně umístěnou projekční plochu, Zero-G® se elegantně rozvine ze svého pouzdra, zavěšeného pomocí „neviditelných“ lanek. Ke každé ploše jsou totiž dodávány speciální maskovací pera, jejichž pomocí můžete lanka barevně přizpůsobit zdem v místnosti. Vytvoříte tak iluzi, že se Zero-G® doslova vznáší v prostoru!

Vezměte si zpět svůj prostor

Vezměte si zpět svůj prostor

Jste to vy, kdo zaplatil za svůj „výhled“. Není tedy na vás, abyste museli uspořádání místnosti podřizovat viditelnosti a dalším vlastnostem plochého televizoru. Díky Zero-G® můžete projekci situovat v podstatě kamkoliv, kam byste nikdy nemohli umístit běžný plochý televizor – před okenní stěnu či v interiéru ve stylu art-deco. Zkrátka a dobře: o umístění plochy nyní rozhodují dispozice vaší místnosti, nikoliv samotná TV.

Jednoduché

Jednoduché

Díky použití konstrukčních prvků, jako jsou, odnímatelný navíjecí válec, továrně předprogramovaná dvířka pouzdra, automatický horní doraz detekovaný pomocí optických senzorů či továrně předinstalovaný tubus s projekčním plátnem, je montáž obrazovky Zero-G® velmi jednoduchá a bezproblémová.

Jedinečné

S nákupem Zero-G® si pořizujete něco, co nikde dosud nebylo. Jedná se o zcela nový a ojedinělý přístup k technologii motorizovaných pláten, který jedinečným způsobem překonává zásadní problémy spojené s jejich sledováním

Chcete poznat rozdíl v projekci na vlastní oči? Projekční plátna SI a ukázky materiálů máme na naší prodejně. Rádi vám je předvedeme

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com