Reprosoustavy pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Reprosoustavy pro ozvučení komerčních prostor – Electro-Voice EVID-S

Novinky

Dvoupásmové instalační full-range reprosoustavy pro interiérové i venkovní instalace s časově úspornými systémy pro montáž na stěnu a odpovídajícími subwoofery jsou ukryty v produktové řadě EV-EVID-S

Modely Electro-Voice EVID-S jsou nejnovějším přírůstkem v rodině instalačních reprosoustav EVID (EV Innovative Design), určených pro ozvučení komerčních prostor.

Každý konstrukční prvek řady EVID-S byl navržen „od základu“ – a to jak s ohledem na efektivní proces instalace, tak za účelem dosažení vynikajících výsledků. Součástí řady EVID-S jsou 4palcové, 5,25palcové a 8palcové dvoupsámové modely s odpovídajícími 10palcovými a 12palcovými subwoofery.Tímto chce výrobce usnadnit výběr vhodných modelů pro konkrétní potřeby ozvučovaného prostoru a nabízí tak nové „go-to“ řešení distribuce zvuku.

Veškeré modely Electro-Voice EVID-S se vyznačují vysokou zvukovou kvalitou, nízko-profilovým designem, robustním provedením a spolehlivostí – tedy skvělými předpoklady pro širokou škálu interiérového i venkovního použití, jako jsou zvukové instalace v obchodech a pohostinství (včetně barů, salónů, teras, prostoru kolem bazénů a restaurací), v konferenčních sálech a zasedacích místnostech, ve fitness klubech, při uměleckých a sportovních akcích, nebo pro účely bohoslužeb.

Konstrukce reprosoustav EVID-S je odolná proti povětrnostním vlivům a její využití ve venkovních prostorech je více než ověřeno pečlivým a přísným testováním nad rámec průmyslových norem. Všechny modely této řady jsou certifikovány pro stupeň krytí IP54 (ochrana před vlivy počasí) a je možné na ně nanášet barvu. V případě 5,25palcového reproduktoru a 10palcového subwooferu se jedná dokonce o stupeň krytí IP65.

Díky inovativnímu systému pro připevnění reproduktorů na zeď je jejich instalace hotová takříkajíc „raz dva“. Řečeno formálněji: je rychlejší a snadnější než kdy předtím. Stačí pouze připevnit nástěnný držák (vestavěná vodováha zde šetří drahocenný čas), zakončit kabely, nasadit kryt, který chrání nástěnný systém v době před dokončením konstrukčních prací (kryt je možné následně sejmout), a pak jednoduše nasunout reproduktor s nastavitelným ramenem na držák a zajistit ho.

Chcete poradit s ozvučením nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor nebo se dovědět více o systémech Electro-Voice?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com