Red Dot Design Award pro Dynacord zesilovače L Series a Electro-Voice EVOLVE 50

Red Dot Design Award pro Dynacord zesilovače L Series a Electro-Voice EVOLVE 50

Novinky

Tradice Red Dot Design Award sahá až do poloviny padesátých let minulého století. Tato cena představuje mezinárodně uznávanou pečeť kvality a je respektovanou porotou ve 48 kategoriích udělována produktům z celého světa.

Skvělá recenze a prestižní ocenění pro zesilovače Dynacord L Serie

Skvělá recenze a prestižní ocenění pro zesilovače Dynacord L Serie

Zesilovače s DSP procesingem řady L Series od svého uvedení v roce 2017 sesbíraly po celém světě již mnohá ocenění a prvenství. Nyní se firma Dynacord dostává jejich zásluhou na titulní strany znovu. Pozornost mnoha odborníků totiž zaujala podrobná recenze v jednom z nejuznávanějších německých časopisů o zvukové technice.

V nejnovějším vydání časopisu tools4music se totiž – se skvělými výsledky – dostal pod drobnohled redaktorů DSP zesilovač L1300FD. Recenzent Stefan Kosmalla má za to, že tento zesilovač „nastavil laťku opravdu extrémně vysoko.“ Podle autora přináší kombinaci „sofistikované koncepce, atraktivního designu a mimořádných (měřitelných) parametrů.“ S tím samozřejmě nelze než souhlasit! Pokud si chcete přečíst originál celé recenze, klikněte ZDE.

Na úspěšnou recenzi navázal zesilovač Dynacord  L3600FD, který získal v konkurenci mnoha produktů od řady inovativních výrobců z celého světa tzv. Red Dot Design Award – nejprestižnější ocenění průmyslového designu na světě. 

Vítězství L3600FD odráží  prvotřídní parametry tohoto výkonného zesilovače s DSP procesingem. Zesilovače řady L Series jsou předurčeny k dosažení vynikajících výsledků při ozvučování živé hudby a své uplatnění najdou jak u koncertujících muzikantů, tak u ozvučovacích společností. 

Ocenění pro ozvučovací systém EVOLVE 50 společnosti Electro-Voice

Ocenění pro ozvučovací systém EVOLVE 50 společnosti Electro-Voice

Porotu prestižního ocenění Red Dot Design Awards  zaujala ve své kategorii dvoupásmová přenosná sloupová sestava - EVOLVE 50

Přenosný systém Electro-Voice EVOLVE 50 vyniká mimořádným zvukem svých sloupových reproduktorů, nízkou hmotností, štíhlým vzhledem a nenáročnou obsluhou. Díky rychlé instalaci bez kabelů a dodržení zásady „plug & play“ představuje ideální řešení pro Dje, baviče, hudební skupiny a veškeré další situace, které vyžadují mobilní aparaturu s výkonem a zvukem dospělého PA systému.

Nevíte si rady s výběrem vhodného systému, s ozvučením nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor? Rádi vám nezávazně poradíme.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com