Postřehy ze světové premiéry aplikace Crowd Mics společnosti Biamp

Postřehy ze světové premiéry aplikace Crowd Mics společnosti Biamp

Novinky

Crowd Mics je řešení, které dokáže změnit jakýkoliv chytrý telefon na mikrofon. Stažením volně dostupné aplikace mohou členové publika sdílet své myšlenky a vznášet dotazy, aniž by bylo nutné nechávat mikrofon kolovat po místnosti nebo se nešikovně hlásit o slovo. Posluchači navíc mohou své nápady a otázky sdílet prostřednictvím textové formy, což znamená, že se do diskuze mohou zapojit i ti, kteří se jinak stydí vystupovat na veřejnosti či mají jakýkoli jiný „problém“ se tímto způsobem zviditelnit.

O své postřehy a reakce publika z prezentace tohoto systému na Sumitu AV/IT v New Yorku se podělil Chris Fitzsimmons – Produkt Manager společnosti Biamp.

Crowd Mics představují budoucnost

Crowd Mics představují budoucnost

Funkčnost tohoto produktu mě učarovala již od chvíle, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel a myslím si, že má v oblasti interakce mezi publikem a moderátorem opravdu revoluční potenciál. Od té doby, kdy Biamp před rokem získal tuto technologii, jsem na ni dále pracoval a vylepšoval ji. Tento proces vyvrcholil světovou premiérou nejnovější verze Crowd Mics, která se odehrála v srpnu (2019) na sumitu AV/IT v New Yorku.

Crowd Mics je skvělým řešením pro účastníky a moderátory prezentací, přednášek (i ve školství), panelových diskuzí nebo podobných akcí v rozsahu 1 až 1000 posluchačů.

Z toho, jakým způsobem návštěvníci na Crowd Mics reagovali, jsem byl neuvěřitelně nadšen. Níže uvádím několik zásadních postřehů z tohoto úvodního představení:

Crowd Mics – to je především mikrofon

Crowd Mics – to je především mikrofon

Líbí se mi, jak tento produkt vyvolává mezi zvukovými techniky a zvukaři tolik vzrušení. Nicméně je třeba dodat, že tato technologie se nijak výrazně neliší od standardního mikrofonu. Tento fakt je důležitý i pro uspořádání místnosti, neboť se tu pracuje se stejnými základními požadavky na ekvalizaci.  Chtěl jsem zkrátka jenom poznamenat, že ačkoliv Crowd Mics umožňuje tolik nových a vzrušujících řešení, jeho základní princip by měl být všem znám.

Příležitost ještě více vylepšit uživatelskou zkušenost

Každá první prezentace produktu ve větším měřítku je také skvělou příležitostí pro skutečnou zpětnou vazbu. Nasazení Crowd Mics na sumitu AV/IT, nám umožnilo sesbírat cenné reakce uživatelů v situaci, pro kterou je tento produkt přesně určen. Celkově se naše testovací publikum shodlo na tom, že použití aplikace je velmi jednoduché, ale rozhodně do budoucna nevyloučilo další vylepšení a nové funkce.

Poblikum se se mnou shodlo na tom, že aplikace Crowd Mics je skvělá

Prezentovat novou aplikaci a mikrofonní technologii skupině vysoce kvalifikovaných profesionálů v oblasti AV, a k tomu ještě přijímat velmi pozitivní reakce, je přinejmenším vzrušující. Kromě toho jsem při kontrole údajů z případové studie zjistil, že téměř všichni přítomní aktivně používali aplikaci Crowd Mics po celý den, což mě velmi potěšilo. Zjistit, že stejnou vášeň pro interakci, kterou Crowd Mics umožňuje, sdílejí i další, je velmi uspokojující.

Linky ke stažení aplikace:
publikum: 
CM Audience –  ZDE  a ZDE

moderátor:
CM Moderator  – ZDE

Chcete se o systému Crowd Misc nebo produktech Biamp dovědět více? Potřebujete poradit s výběrem vhodné (video) konferenční techniky? Rádi vám poradíme v rámci našeho projektu zasedačka na klíč. 

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com