Nový standard mezi mikrofony pro foukací harmoniku – HB52

Nový standard mezi mikrofony pro foukací harmoniku – HB52

Novinky

Společnosti HOHNER Musikinstrumente GmbH a sE Electronics International, Inc. představují nový mikrofon Harp Blaster HB52 určený pro snímání hry na foukací harmoniku.

Pro firmu HOHNER, která je předním světovým výrobcem foukacích harmonik a také legendárních mikrofonů pro jejich snímání, bylo rozšíření portfolia o tento výjimečný produkt zcela přirozené. Vzhledem k tomu, že obě společnosti kladou ve svém oboru důraz na inovaci a nejvyšší možnou kvalitu, firma sE Electronics byla pro HOHNER v tomto projektu zcela ideálním partnerem. Erudice sE Electronics v oblasti prvotřídních mikrofonů a „harmonikářské“ know-how společnosti HOHNER představuje dokonalou symbiózu, jejímž výsledkem je to nejlepší z obou světů: mikrofon Harp Blaster HB52.

Tenhle mikrofon se mi opravdu zamlouvá. Dává mi přesně to, co potřebuji – hřejivý a tučný zvuk. Mám mnoho oblíbených vintage mikrofonů, jenomže na ně musím dávat velký pozor. Tenhle je ale odolný a cítím se s ním jistě. Stačí mi jen přijít na pódium a říct si o mikrofonní linku

Mickey Raphael , Willie Nelson, Chris Stapleton, Paul Simon, Elton John, U2, Jason Isbell

Harp Blaster HB52 byl od základů vyroben pro potřeby hráčů na foukací harmoniku.  Je vyroben pouze za pomocí vysoce kvalitních součástek. Vyznačuje se dynamickou kapslí, která byla navržena podle vzoru legendárních vintage mikrofonů, dále pak pozlaceným XLR konektorem a špičkovým potenciometrem Bourns®. Ve výčtu vlastností tohoto nového standardu ve snímání hry na harmoniku naleznete také kompaktní velikost, pevné celokovové tělo, chromovanou mřížku a speciální smaltovaný povrch s efektem tepání pomocí kladívka.

Rozměry mikrofonu jsou ideální pro snadnou manipulaci a sevření v dlaních. Vysoce citlivá kapsle reaguje přímo na techniku ruky a expresivitu hry. Harp Blaster HB52 byl navíc navržen na základě konzultací s hráči na harmoniku, kteří poskytli výrobcům zpětnou odezvu o tom, zda se mikrofon drží pohodlně a zda vyhovuje i delšímu hraní. Díky vysoké výstupní úrovní a vysoké impedanci mikrofon odpovídajícím způsobem budí zesilovač, takže není nutné používat impedanční převodníky nebo pedály pro zesílení signálu. Praktické rozměry společně s plochou elegantní mřížkou umožňují hráči pevné sevření mikrofonu v dlaních a dobrou práci s efekty ruky.

Kompaktní rozměry. Velký zvuk. Snadné použití.

 • Perfektní velikost pro snadnou manipulaci a sevření v dlaních.
 • Mikrofon navržen jako přirozené rozšíření uměleckého emotivního vyjádření hráče, kterému pomůže k dosažení maximální zvučnosti a hudební expresivity.
 • Citlivá kapsle pomáhá dobře zachytit dynamiku hry a "artikulaci" rukou.
 • Plochá elegantní mřížka pevně zachytí tělo harmoniky.

Vintage zvuk. Moderní preciznost.

 • Zvukový charakter legendárních vintage mikrofonů pro foukací harmoniku.
 • Mikrofon vyroben ve spolupráci s předními hráči na harmoniku tak, aby dokázal splnit jejich vysoké nároky.
 • Moderní výrobní postupy a bezpříkladná důslednost.
 • Vysoce kvalitní součástky a maximální odolnost robustních kovových částí.

Potřebujete poradit s výběrem mikrofonu pro vás zpěv nebo instrument?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com