Nový interkomový panel Clear-Com V-Series IrisX září jasněji než kdy dříve

Nový interkomový panel Clear-Com V-Series IrisX září jasněji než kdy dříve

Novinky

Jasnější displeje, nižší latence, flexibilní možnosti propojení, rolemi definované workflow a síťová redundance...

září 2022

Nový interkomový IP panel Clear-Com  V-Series IrisX™ rozšiřuje schopnosti původní verze V-Series Iris™. Vyznačuje se nižší latencí, větší kapacitou portů a displeji s tenkovrstvými tranzistory (TFT), které mají na svědomí vyšší jas i větší rozlišení. Díky podpoře protokolu AES67 a možnosti připojení ke kartám síťového rozhraní (NIC) se tento moderní panel stane přirozenou součástí všech produkčních IP systémů. Stejně jako ostatní panely řady V-Series bude IrisX využívat všechny nové klíčové funkce softwaru Eclipse HX, a to včetně pracovních postupů založených na rolích či záložních opatření, jako jsou například redundance N+1 a redundance sítě. Mezi další výhody IrisX patří kapacita pro tři souběžné plně duplexní nekomprimované audio toky a zpětná kompatibilita s kartami MVX-A16 a IVC-32.

Nové TFT displeje IrisX pracují s vyšším rozlišením a poskytují větší flexibilitu při nastavení jasu tak, aby byly údaje na panelu vždy perfektně čitelné. Uživatel si v tmavém prostředí divadla může zvolit tlumené zobrazení, naopak pro sledování na přímém slunci na venkovní akci má k dispozici velmi jasné nastavení. Nové displeje jsou zároveň mnohem odolnější proti vypálení nebo vyblednutí, z čehož vyplývá jejich podstatně delší životnost.

IrisX „přitvrzuje hru“ i díky své schopnosti poskytnout až 64 portů v kombinaci s jedinou kartou E-IPA. Při propojení přes protokol AES67 navíc pracuje s latencí menší než 10 ms. IrisX podporuje tři různé způsoby zapojení – pevné 4vodičové připojení, AES67 protokol a proprietární firemní rozhraní postavené na protokolu I.V. Core™, vhodné pro situace, které jsou závislé na veřejném internetu.

Zobrazovací technologie se neustále zdokonalují a my jsme chtěli jejich výhody přinést i našim uživatelům. Při vývoji IrisX jsme zohlednili zpětnou vazbu od našich uživatelů, kteří při práci v různých typech produkcí toužili po vyšším jasu a lepším rozlišení. Věříme, že budou z nových funkcí nadšeni. Tyto panely jsou skvělé na dotek i na pohled.

Stephen Sandrord, Senior Product Manager – Clear-Com

Interkomové panely IrisX jsou dostupné v několika provedeních s 12, 24 nebo 32 ovladači ve variantách Rotary, Lever a Pushbutton, a nebo jako rozšiřující panely.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné interkomové komunikace nebo se chcete o interkomech dovědět více?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com