Nové nízkoprofilové stropní reproduktory Biamp – Desono pro konferenční i komerční instalace.

Nové nízkoprofilové stropní reproduktory Biamp – Desono pro konferenční i komerční instalace.

Novinky

Biamp, přední dodavatel profesionálních audiovizuálních řešení, uvedl do svého portfolia několik nových reproduktorů. Svoji premiéru zažívají nejen nízkoprofilové stropní reproduktory Desono™ C-IC6LP a DX-IC6LP určené především pro konferenční místnosti, ale i řada cenově dostupných reproduktorů pro komerční instalace, které jsou kompatibilní s hlasovými komunikačními systémy Vocia.

březen 2023

Rozšířením úspěšné řady konferenčních reproduktorů Desono o nové nízkoprofilové reproduktory Desono C-IC6LP a DX-IC6LP poskytujeme našim dodavatelům a koncovým uživatelům větší míru flexibility při vhodném umístění reproduktorů v nejrůznějších zasedacích a konferenčních místnostech. Stejně tak doplněním naší řady komerčních reproduktorů, které jsou nyní k dispozici na všech světových trzích, vytváříme řadu nových možností pro využití v infrastruktuře budov. Tyto reproduktory lze párovat s našimi systémy Vocia, což přináší jejich snadnější instalaci, vynikající výkon a samozřejmě také špičkovou kvalitu zvuku.

Joe Andrulis, Executive Vice President of Corporate Development at Biamp

Montážní hloubka modelů Desono C-IC6LP a DX-IC6LP je pouhých 10 cm, což z nich dělá vůbec nejmělčí nízkoprofilové stropní reproduktory na trhu. C-IC6LP je dvoupásmový 6,5" (16,5 cm) pasivní koaxiální reproduktor optimalizovaný pro vynikající reprodukci řeči v konferenčním prostředí. Jeho zapojení lze provést  buď standardním kabelem, nebo klasickým reproduktorovým kabelem. Desono C-IC6LP i DX-IC6-LP jsou vzhledově i výkonově identické; jediný rozdíl je v tom, že C-IC6 obsahuje konektory RJ45 (pro připojení k Biamp AMP-450BP) a je pouze nízko-impedanční (bez transformátoru). Model DX-IC6LP je vybaven přepínatelným 60W transformátorem a nízkoimpedanční odbočkou (a nemá konektory RJ45).

Nové komerční reproduktory jsou připraveny na provoz ve spojení s hlasovým komunikačním systémem  Biamp Vocia. Uživatelé tak mohou očekávat snadnější proces instalace, výraznou úsporu nákladů a především vynikající srozumitelnost mluveného slova. Biamp DC220T je stropní reproduktor s rozměry 61 cm x 61 cm, který poskytuje široké pokrytí a vyšší výkon, což jsou ideální vlastnosti při nasazení v místnostech s vysokými stropy.

Další novinkou je model Biamp CM10TB. Tento jednopásmový 5,5″ (14 cm) reproduktor s utěsněným zadním krytem je určen pro stropní montáž. Dle výrobce přinese do instalace čistý zvuk a výrazně vylepší reprodukci mluveného slova. Reproduktor CM10TB lze namontovat naslepo z podhledu. Reproduktor je kompatibilní s příslušenstvím Desono, včetně nového modelu držáku, lemovacího kroužku a sady lišt pro podhledové kazety (122 cm).


Autoři komplexních hlasových komunikačních systémů se mohou rovněž těšit na nové reproduktory pro povrchovou montáž (včetně několika reentrantních (tlampačových) modelů) se 70V odbočkami. Tyto reproduktory jsou ideální pro účely pagingu, interkomu či podkresové hudby v nejrůznějších prostorách jako jsou např. skladové prostory, výrobní / montážní haly, šatny. Lze je instalovat také v oblasti maloobchodu, pohostinství nebo tělocvičnách.

Potřebujete poradit s ozvučením nejrůznějších prostor od open space kanceláří, zasedacích místností, přes obchody, fitness až po restaurace, bary. Nabízíme komplexní řešení vybavení audio / video technikou.

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com