Nové, jedinečné a zcela flexibilní projekční plochy SI

Nové, jedinečné a zcela flexibilní projekční plochy SI

Novinky

Doma, venku, na cestách, u vody....., kde si jen vzpomenete můžete nyní sledovat svůj oblíbený film díky jedinečné projekční ploše SOLO.

Společnost Screen Innovations – jednička ve vývoji a výrobě projekčních ploch přichází na trh s opravdu flexibilním řešením projekčního plátna – Solo a SoloPro.

 • Přenosné
  Designově úhledné pouzdro je navrženo tak, aby byl celý systém lehký, jednoduchý a flexibilní na umístění. Díky jednoduchým a nenápadným úchytům umístíte plochu kde potřebujete– na zeď, na okno, na fasádu, na caravan,....

 • Bezdrátové
  Motory této rolovací projekční plochy jsou napájeny dobíjecím lithiovým článkem s výdrží až 2 roky (po jednorázovém nabití).
 • Splývající s okolím
  chcete aby bylo pouzdro opravdu nenápadné? Vyberte si jeden z dvanásti odstínů a přibližte se barvě vašeho interiéru či exteriéru.

Chcete se o projekčních plochách Screen Innovations a jejich využití dovědět více nebo si je u nás rovnou prohlédnout?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com