Nová řada vestavných reproduktorů Cloud

Nová řada vestavných reproduktorů Cloud

Novinky

Cloud rozšířil svou nabídku reproduktorů o nové stropní i nástěnné modely

Nová řada reproduktorů zahrnuje jak nástěnné, tak stropní modely, jejichž zvuk je vyladěn k dokonalosti pomocí zesilovačů a směšovacích zesilovačů značky Cloud. Pro stropní pěti-, šesti- a osmipalcové modely jsou společnými rysy dvoupásmové reproduktory, které nabízejí konzistentní rozptyl napříč širokým kmitočtovým rozsahem, magnetické reproduktorové mřížky, dostupné v černém nebo bílém provedení, snadno dostupné přepínání mezi vysokoodporovým a nízkoodporovým nastavením a také odnímatelná loga, která zajišťují, že reproduktory Cloud je možné použít diskrétně v téměř jakémkoliv prostředí.

Dle potřeb zákazníků navržené a vyrobené reproduktory Cloud jsou vyladěné na vysoce kvalitní přednes. Byly navrženy a testovány Cloud techniky, kteří si za svymi výrobky stojí, což dokazuje i poskytovaná pětiletá záruka.

Chcete vědět více o možnostech využití produktů Cloud Electronics nebo poradit s ozvučením?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com