Nová řada kompaktních reproduktorů – EV EVC

Nová řada kompaktních reproduktorů – EV EVC

Novinky

Reproduktory řady EVC k vnitřnímu i venkovnímu využití jsou ideálním řešením pro menší a středně veliká prostory jako jsou např. sportovní bary a restaurace, menší kluby, učebny, konferenční místnosti, korporativní a hotelové akce, tělocvičny a fitness centra, letištní prostory - gaty, malé haly apod.

Skvělý zvuk pro instalace menší a střední velikosti je v podání řady EVC Series dostupnější a spolehlivější než kdy předtím. Jedná se o nejnovější přírůstek do rodiny Electro-Voice EV-Innovation, která představuje nejkomplexnější nabídku reproduktorů určených pro pevnou instalaci.

Modely řady EVC jsou navrženy tak, aby ve své kategorii poskytovaly vynikající a všestranný výkon, aby realizátorům instalace nabídly všechny požadované formáty a vlastnosti, a zároveň aby byly dostupné v takové cenové relaci, která by zvolenému systému umožňovala se dále vyvíjet podle velikosti rozpočtu a místa.

Díky pěti základním modelům může řada EVC posloužit jako jediný zdroj bezproblémového a mimořádně kvalitního ozvučení malého i středně velkého prostoru. Pro každou velikost instalace jsou k dispozici dvě konfigurace pokrytí; vlnovody reproduktoru jsou nastavitelné.

Flexibilita

Pět základních modelů, k dispozici v černé a bílé barvě, různé konfigurace pokrytí vhodné pro širokou škálu ozvučovacích scénářů venku i v interiéru.

Jedinečná technologie

Použití technologie Automatic Saturation Compensation (automatická kompenzace nasycení transformátoru) u všech modelů, a také technologie Variable Intensity (model VI)..

Součást rodiny EV-Innovation

Podobný zvukový charakter a vzhled, odpovídající montážní doplňky a příslušenství vstupního terminálu..

Do INTERIÉRU i pro VENKOVNÍ použití

Reproboxy EVC jsou standardně vybaveny vysoce kvalitním a velmi odolným povrchem EV Coat. K dostání jsou rovněž vodě odolné verze PI, které dokáží spolehlivěji čelit vlivům počasí. Kromě povrchové úpravy EV Coat nabízejí modely PI také ochranné mřížky z nerezové oceli, vodu odpuzující tkaninu a speciální kryt pro ochranu vstupního terminálu.

Reproduktory EVC jsou akusticky i vizuálně „sladěny“ se všemi existujícími řadami v rodině EV-Innovation, včetně „front-loaded“ (EVF, EVU), „horn-loaded“ (EVH) a linearray modelů (EVA). Řada EVC tak reaguje na poptávku po 2pásmových reproduktorech s patřičnými instalačními prvky, představuje kompaktní, cenově efektivní a univerzální řešení bez kompromisů a v takové zvukové kvalitě, která rozhodně není u systémů podobné velikosti samozřejmostí.

Chcete se dovědět více o reprosoustavách Elektro-Voice nebo si u nás poslechnout vybrané modely?

Lukáš Král

lukas.kral@audiopro.cz+420 777 238 283

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com