Nová generace konferenčních procesorů a hubů značky Biamp přináší další jednoduchá a vysoce kvalitní řešení do Huddle rooms i velkých zasedacích místností.

Nová generace konferenčních procesorů a hubů značky Biamp přináší další jednoduchá a vysoce kvalitní řešení do Huddle rooms i velkých zasedacích místností.

Novinky

Konferenční procesory řady TesiraFORTÉ X přinášejí v jednom kompaktním zařízení jednoduchý design, mimořádně rychlou instalaci a bezkonkurenční zvukovou kvalitu. Nová řada konferenčních audio HUBů Devio SCX je vybavena funkcí Biamp Launch pro automatické vyhledávání a vyladění.

TesiraFORTÉ X

Nová řada prvotřídních procesorů pro konferenční místnosti, jejichž otevřená architektura a funkčnost jsou navrženy tak, aby vyhovovaly náročným projektům, pro něž je zásadní schopnost systému přizpůsobit se. TesiraFORTÉ X kombinuje pokročilé zpracování signálu odvozené od původního systému TesiraFORTÉ se zjednodušeným řešením síťové konektivity a unikátně úsporným průmyslovým designem. Poskytnutím veškeré konektivity i potřebného signálového procesingu v rámci jednoho jediného zařízení tato nová řada výrazně zjednodušuje technické odbavení zasedacích místností.

TesiraFORTÉ X zpracovává signál velmi výkonným způsobem, pracuje se síťovou konektivitou na protokolech AVB a Dante, využívá napájení POE+, podporuje VoIP a nabízí pokročilou automatizaci. To vše v úžasně malém zařízení, které lze nainstalovat téměř kamkoliv.

Joe Andrulis, Executive Vice President of Corporate Development, Biamp

TesiraFORTÉ X v jednom kompaktním zařízení spojuje funkčnost stávající řady TesiraFORTÉ s konektivitou rozšiřující jednotky TesiraCONNECT™. Její úsporný a atraktivní design je dokonale vhodný pro konferenční prostředí, která pracují s technologiemi pro sjednocenou komunikaci nebo s VoIP přenosem. Součástí výbavy je i montážní hardware pro upevnění na zdi nebo za obrazovkou.

TesiraFORTÉ X Series přímo podporuje protokoly Dante™ a AVB, díky čemuž je integrace těchto procesorů s dalšími audiovizuálními komponenty snadná a flexibilní. Řadu tvoří trojice modelů X 400, X 800 a X 1600 se (v tomto pořadí) čtyřmi, osmi a 16 kanály AEC (potlačení akustické ozvěny), tedy dokonce až pro 16 mikrofonů Biamp Parlé™ s technologií Beamtracking™. Systém pracuje rovněž s rychlým a jednoduchým nastavením pomocí funkce Biamp Launch – procesem automatického vyhledávání a vyladění, který je přístupný jediným stisknutím jednoho jediného tlačítka. Plně automatizovanému nastavení stačí při realizaci instalace jen propojit všechna zařízení v místnosti a stisknout tlačítko Launch. Díky automatizaci ladění a uvedení do provozu pozoruhodnou rychlostí zaručuje funkce Biamp Launch uživatelům trvale skvělý zvuk v jakémkoli prostoru. Při provedení instalace lze samozřejmě procesory TesiraFORTÉ programovat také tradičním způsobem, tedy se všemi možnostmi přizpůsobení a flexibility, které od technologie Tesira™ očekáváte.

Každá jednotka je vybavena pěti (z toho čtyři s PoE+- napájením) síťovými porty pro připojení dalších konferenčních periferních zařízení, která lze využít pro přenos protokolů Dante a AVB, VoIP telefonii nebo řízení provozu. TesiraFORTÉ X se vyznačuje rovněž USB rozhraním pro propojení audio signálu s hostitelskými zařízeními pro sjednocenou komunikaci, která podporují HID synchronizaci mezi „Tesirou“ a softwarovými aplikacemi třetích stran. TesiraFORTÉ X dokonale funguje ve spojení s bezdrátovým systémem pro prezentace Biamp Modena™ a podporuje tak konferenční BYOD prostředí (akronym z angl. spojení „přines si své vlastní zařízení).

TesiraFORTÉ X podporuje firemní platformu SageVue™ určenou pro monitoring a správu audiovizuálních zařízení. Tato platforma umožňuje technickým správcům plný přístup k nastavení zařízení Biamp a poskytuje jim důležité funkce, jako jsou například plánování, aktualizace firmwaru a systémové aktualizace. SageVue™ pracuje rovněž s architekturou rozhraní RESTful API, čímž dává správcům možnost stahovat informace do vlastních dashboardů.

Devio SCX

Nové řada signálových procesorů pro konferenční místnosti Devio™ SCX s mimořádně vysokou zvukovou kvalitou a bezkonkurenčně rychlou a snadnou instalací. Konferenční platforma Devio, byla navržena pro zasedací místnosti i menší - huddle rooms. Klíčovou vlastností celé série je tzv. Biamp Launch – funkce automatického vyhledávání a vyladění, která je přístupná jediným stisknutím jednoho tlačítka. Tento automatizovaný proces spolehlivě garantuje všem uživatelům excelentní zvukový zážitek takřka v jakémkoliv prostoru a s mimořádnou rychlostí.

Devio SCX identifikuje veškerá zařízení v systému, nakonfiguruje je a vykoná proces vyladění. V jeho rámci Biamp Launch provede měření akustických vlastností místnosti a následně automaticky signál odpovídajícím způsobem zpracuje – aplikuje potlačení akustické ozvěny (AEC), vyladí reproduktory nebo zredukuje nežádoucí šum. Funkce Biamp Launch podporuje mikrofony Biamp Parlé™ i další síťové periferie firmy Biamp, včetně PoE+ zesilovačů AMP450, hardwarového číselníku HD-1 a USB extenderu EX-UBT

Řada Devio SCX Series se vyznačuje proslulou instalační jednoduchostí a efektivitou platformy Devio. Nyní je ovšem posílena výkonem potřebným pro větší prostory, jenž byly dříve řešitelné pouze s pomocí digitálních matic TesiraFORTÉ, Je to skutečně stejně tak prosté jako zapojit běžný spotřebič a zmáčknout tlačítko. Procesor automaticky detekuje připojená zařízení a o zbytek se postará funkce Biamp Launch. Devio SCX nabízí optimalizovaný výkon, jednoduché nastavení a další vlastnosti profesionální úrovně, které tradičně najdete pouze v systémech s pevnou konfigurací. Nyní už nemusíte obětovat kvalitu pro jednoduchost, s Devio SCX budete mít obojí.

Joe Andrulis, Executive Vice President of Corporate Development, Biamp

Devio SCX podporuje firemní platformu SageVue™ určenou pro monitoring a správu audiovizuálních zařízení. Tato platforma umožňuje technickým správcům plný přístup k nastavení zařízení Biamp a poskytuje jim důležité funkce, jako jsou například plánování, aktualizace firmwaru a systémové aktualizace. SageVue™ pracuje rovněž s architekturou rozhraní RESTful API, čímž dává správcům možnost stahovat informace do vlastních dashboardů.

Devio SCX zásadním způsobem zkracuje čas potřebný pro realizaci projektu. Zrychleným programováním a odladěním systémů významně snižuje i náklady na jejich provoz. Díky konektivitě „na jeden kabel“ typu Cat5 Biamp rovněž mimořádně zkrátil dobu potřebnou k instalaci.

Potřebujete poradit s konferenčním vybavením vašich prostor? Využívejte techniku, která vám pomůže pracovat jednoduše, chytře a efektivně.

Michal Černý

michal.cerny@audiopro.cz+420 608 213 669

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com