NEOM USB – nový standard mezi kondenzátorovými USB mikrofony!

NEOM USB – nový standard mezi kondenzátorovými USB mikrofony!

Novinky

NEOM USB je nejnovější posilou do týmu kondenzátorových mikrofonů značky sE Electronics. Nový kardioidní model je okamžitě připraven k provozu s celou řadou desktopových a mobilních zařízení. Má veškeré funkce nezbytné pro dosažení profesionálních výsledků.

Jediný USB mikrofon s ultra nízkou latencí a ovladačem Gain

Jediný USB mikrofon s ultra nízkou latencí a ovladačem Gain

NEOM USB se ve své kategorii pyšní vůbec nejnižší latencí a v případě sluchátkového příposlechu dokonce latencí nulovou. Během jakékoliv „sEssion“ nebo živého přenosu nabídne uživatelům čistý a zřetelný zvuk. NEOM USB je ve své třídě jediným USB mikrofonem na trhu, který je kompatibilní napříč platformami Mac, Windows, iOS a Android. Pro práci s operačním systémem Windows disponuje speciálním ASIO ovladačem. Mikrofon funguje na principu „plug & play“. Pořídit nahrávku nebo vytvořit živý přenos můžete s jeho pomocí takřka kdykoliv a kdekoliv, a také v kombinaci se všemi běžnými nahrávacími aplikacemi. Bonusem je ovladač gain, s jehož pomocí může signál vybudit na „pověstnou jedenáctku“.

Kardioidní vložka věhlasné konstrukce

Kardioidní vložka věhlasné konstrukce

Šestnáctimilimetrová kardioidní vložka NEOM USB vychází z proslulé konstrukce kondenzátorových mikrofonů sE Electronics a je zárukou vysoce kvalitního a přesného zvuku. Vložka je navržena tak, aby co nejvíce snímala mluvčího a co nejméně hluky místnosti.

Kvalitu a jednoduché použití mikrofonu NEOM naprosto zbožňuji. Je to nástroj, který okamžitě a se skvělými výsledky propojíte s jakýmkoliv rozhraním,“ říká na Grammy nominovaná cellistka a skladatelka Tina Guo (Sony Artist, Hans Zimmer).

„Plug-and-Play“ se všemi možnými mobilními a desktopovými zařízeními

„Plug-and-Play“ se všemi možnými mobilními a desktopovými zařízeními

Díky integrovanému USB C portu má NEOM USB „nabito“ rozlišením 24 bitů až do 192 kHz a konkuruje tak těm nejlepším USB rozhraním na trhu. Okna kreativity dokořán otevírá jednoduchost principu „plug-and-play“, díky které je mikrofon okamžitě připraven k práci na Mac, Windows, iOs i Androidu.

Vlastní nastavení odposlechu bez vlivu na záznam nebo živý přenos

Vlastní nastavení odposlechu bez vlivu na záznam nebo živý přenos

Dosavadní USB mikrofony nastavení úrovně signálu ve sluchátkách spíše komplikovaly. NEOM USB přichází s bezproblémovým monitoringem v podobě dvojice ovladačů, které mají za úkol nezávisle na sobě zvýšit nižší hlasitost mikrofonu ve sluchátkách a úroveň zachyceného signálu. S NEOM USB máte dokonalou kontrolu nad tím, co slyšíte i nad úrovní každého zdroje. Tento sofistikovaný monitoring umožňuje rychlé nastavení sluchátkového odposlechu ve víru rychlých živých přenosů a nahrávacích „sEssions“.

Mikrofon NEOM USB je určen pro tvůrce různého audio obsahu, podcastů, livestreamů, ale i pro hudebníky. Nízká latence, skvělý design, profesionální zvuk a okamžité uvedení do provozu z něho dělají ideální nástroj pro záznam i živé přenosy.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zpěvového či nástrojového mikrofonu? Nebo si chcete některý z naší nabídky rovnou vyzkoušet?

Jan Šafařík

jan.safarik@audiopro.cz+420 605 219 170

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com