Nejlepší zvuk. Nejlepší obraz. Plné osvětlení.

Nejlepší zvuk. Nejlepší obraz. Plné osvětlení.

Novinky

Společnost Screen Innovations vytvořila projekční plátno Slate AT (acoustic transparent) proto, aby mohla svým zákazníkům nabídnout to nejlepší z obou světů: ten nejlepší obraz i  zvuk

Technologie projekčních ploch Pure® a Slate® poskytují výjimečně celistvý obraz s mimořádnou ostrostí. Tyto materiály se vyznačují texturou, která je až devětkrát jemnější než je tomu v případě běžných bílých a šedých zobrazovacích ploch. Díky sloučení projekčních materiálů Pure® a Slate® s technologií akustické mikro perforace dosáhli v SI na to nejlepší ze světa obrazu a zvuku.

Neviditelný zvuk

Představte si své oblíbené reproduktory (L-C-R) schované za masivní projekční plochou Zero Edge®, kterou v SI doplnili o jimi navržený a velmi populární systém podsvícení. To vše dokonce i při plném osvětlení.

Neuvěřitelně malé otvory

SI akusticky transparentní a perforované projekční materiály se vyznačují drobnými otvory o průměru 0,55 mm a hustotou 28 000 perforací na každé čtvereční stopě. Konstrukční preciznost dosažená při výrobě těchto pláten zaručuje vysokou míru odmítnutí ambientního světla, a to i bez kompromisů v oblasti zvuku..

Skvělé akustické vlastnosti

Při vývoji technologie perforace bylo cílem zajistit, aby projekční plochy vykazovaly minimální vliv na zvukovou reprodukci. Pro splnění tohoto nároku poslalo SI vyrobený materiál do nezávislých zvukových laboratoří k otestování. Zde jsou jejich výsledky:

Účinky zobrazovací plochy na zvuk reproduktorů

Účinek perforované obrazovky se vyznačuje velmi malým útlumem signálu, který začíná přibližně od 1 až 2 kHz. Dopad na frekvenční odezvu je patrný v rámci rozsahu -3dB s útlumem -6 dB na 20 kHz. Tento rozdíl lze ovšem snadno opravit pomocí většiny moderních přijímačů, které jsou vybaveny korekčním přizpůsobením místnosti. Kromě tohoto účinného nástroje se mnoho reproduktorů určených pro tento typ instalace vyznačuje také funkcí pro kompenzaci vysokých frekvencí.

Dostupné ve výše uvedených verzích

Specifikace:                              SLATE AT.8     SLATE1.2

Maximální šířka                          3600“              3600“
Maximální výška                          106“                106“
Odrazivost                                     0,8                   1,2
Potlačení ambientního světla     65%                65%
Rozlišení                                           4k+                4k+
Tuhost                                          Pružné          Pružné
Druh projekce                             Přední           Přední
Velikost otvorů**                      0,55 mm        0.55mm
Propustnost                                  7%                    7%     

** V případě jakékoliv akusticky transparentní projekční plochy doporučujeme využít korekční přizpůsobení místnosti/audio ekvalizaci.                

Chcete se o možnostech využití projekčních ploch SI dovědět více nebo si je prohlédnout na naší prodejně?

Ondřej Žatečka

ondrej.zatecka@audiopro.cz+420 603 434 922

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com